Hide My WP Ghost - en to nl_NL translation catalogue (855 entries)

en: %s days since last update
nl_NL: %s dagen sinds de laatste update

en: %s does not work without mode_rewrite. Please activate the rewrite module in Apache. %sMore details%s
nl_NL: %s werkt niet zonder mode_rewrite. Activeer alstublieft de herschrijfmodule in Apache. %sMeer details%s

en: %s don't have the correct permission.
nl_NL: %s heeft niet de juiste toestemming.

en: %s is visible in source code
nl_NL: %s is zichtbaar in de broncode

en: %s path is accessible
nl_NL: %s pad is toegankelijk

en: %s plugin(s) are outdated: %s
nl_NL: %s plugin(s) zijn verouderd: %s

en: %s plugin(s) have NOT been updated by their developers in the past 12 months: %s
nl_NL: %s plugin(s) zijn de afgelopen 12 maanden NIET bijgewerkt door hun ontwikkelaars: %s

en: %s protects your website from most SQL injections but, if possible, use a custom prefix for database tables to avoid SQL injections. %sRead more%s
nl_NL: %s beschermt uw website tegen de meeste SQL-injecties, maar gebruik indien mogelijk een aangepast voorvoegsel voor databasetabellen om SQL-injecties te voorkomen. %sLees meer%s.

en: %s rules are not saved in the config file and this may affect the website loading speed.
nl_NL: %s regels worden niet opgeslagen in het configuratiebestand en dit kan de laadsnelheid van de website beïnvloeden.

en: %s theme(s) are outdated: %s
nl_NL: %s thema('s) zijn verouderd: %s

en: %sClick here%s to create or view keys for Google reCAPTCHA v2.
nl_NL: %sKlik hier%s om sleutels te maken of te bekijken voor Google reCAPTCHA v2.

en: %sClick here%s to create or view keys for Google reCAPTCHA v3.
nl_NL: %sKlik hier%s om sleutels te maken of te bekijken voor Google reCAPTCHA v3.

en: %sERROR:%s Email or Password is incorrect. %s %d attempts left before lockout
nl_NL: %sFOUT:%s E-mail of wachtwoord is onjuist. %s %d pogingen over voordat de blokkering plaatsvindt.

en: %sHide the login path%s from theme menu or widget.
nl_NL: %sVerberg het inlogpad%s in het themamenu of de widget.

en: %sIncorrect ReCaptcha%s. Please try again
nl_NL: %sOnjuiste ReCaptcha%s. Probeer het opnieuw.

en: %sYou failed to correctly answer the math problem.%s Please try again
nl_NL: %sJe hebt het wiskundeprobleem niet correct beantwoord.%s Probeer het opnieuw.

en: (multiple options are available)
nl_NL: (meerdere opties beschikbaar)

en: (useful when the theme is adding wrong admin redirects or infinite redirects)
nl_NL: (nuttig wanneer het thema verkeerde admin-omleidingen toevoegt of oneindige omleidingen)

en: (works only with the custom admin-ajax path to avoid infinite loops)
nl_NL: (Werkt alleen met het aangepaste admin-ajax-pad om oneindige lussen te voorkomen)

en: 403 HTML Error
nl_NL: 403 HTML Fout

en: 404 HTML Error
nl_NL: 404 HTML Fout

en: 404 page
nl_NL: 404 Pagina

en: A thorough set of rules can prevent many types of SQL Injection and URL hacks from being interpreted.
nl_NL: Een grondige set regels kan voorkomen dat veel soorten SQL-injecties en URL-hacks worden geïnterpreteerd.

en: API Security
nl_NL: API Beveiliging

en: API Settings
nl_NL: API-instellingen

en: According to %sGoogle latest stats%s, over %s 30k websites are hacked every day %s and %s over 30&#37; of them are made in WordPress %s. %s It's better to prevent an attack than to spend a lot of money and time to recover your data after an attack not to mention the situation when your clients' data are stolen.
nl_NL: Volgens de %slaatste statistieken van Google%s worden er elke dag meer dan %s 30k websites gehackt %s en %s meer dan 30&#37; van deze websites zijn gemaakt in WordPress %s. %s Het is beter om een aanval te voorkomen dan veel geld en tijd te besteden aan het herstellen van uw gegevens na een aanval, om nog maar te zwijgen van de situatie waarin de gegevens van uw klanten worden gestolen.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate 'Must Use Plugin Loading' from 'Plugin Loading Hook' to be able to connect to your dashboard directly from managewp.com. %s click here %s
nl_NL: Activeer 'Must Use Plugin Loading' vanuit 'Plugin Loading Hook' om rechtstreeks verbinding te kunnen maken met je dashboard vanaf managewp.com. %s klik hier %s

en: Activate Brute Force Protection
nl_NL: Activeer Brute Force-bescherming.

en: Activate Events Log
nl_NL: Activeer Gebeurtenissenlogboek

en: Activate Free Token
nl_NL: Activeer Gratis Token

en: Activate info and logs for debugging.
nl_NL: Activeer informatie en logboeken voor het oplossen van problemen.

en: Activate the "Brute Force" option to see the user IP blocked report
nl_NL: Activeer de "Brute Force" optie om het rapport van geblokkeerde gebruikers-IP's te bekijken.

en: Activate the Brute Force protection for Woocommerce login/signup forms.
nl_NL: Activeer de Brute Force-bescherming voor de inlog-/aanmeldingsformulieren van Woocommerce.

en: Activate the Brute Force protection on lost password forms.
nl_NL: Activeer de Brute Force-bescherming op verloren wachtwoordformulieren.

en: Activate the Brute Force protection on sign up forms.
nl_NL: Activeer de Brute Force-bescherming op de aanmeldingsformulieren.

en: Activate the firewall and prevent many types of SQL Injection and URL hacks.
nl_NL: Activeer de firewall en voorkom verschillende soorten SQL-injecties en URL-hacks.

en: Activate the firewall and select the firewall strength that works for your website %s %s > Change Paths > Firewall & Headers %s
nl_NL: Activeer de firewall en selecteer de firewallsterkte die werkt voor jouw website %s %s > Pad wijzigen > Firewall & Headers %s

en: Activation Help
nl_NL: Activering Hulp

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add  IP addresses that should always be blocked from accessing this website.
nl_NL: Voeg IP-adressen toe die altijd geblokkeerd moeten worden van toegang tot deze website.

en: Add Content-Security-Policy header
nl_NL: Voeg de Content-Security-Policy header toe.

en: Add Headers Security against XSS and Code Injection Attacks.
nl_NL: Voeg Headers toe ter beveiliging tegen XSS- en code-injectieaanvallen.

en: Add IP addresses that can pass plugin security.
nl_NL: Voeg IP-adressen toe die de plug-inbeveiliging kunnen passeren.

en: Add IPs that can pass plugin security
nl_NL: Voeg IP-adressen toe die de plug-inbeveiliging kunnen passeren.

en: Add Rewrites in WordPress Rules Section
nl_NL: Voeg herschrijvingen toe in de WordPress-regelssectie.

en: Add Security Header
nl_NL: Voeg Beveiligingsheader toe.

en: Add Security Headers for XSS and Code Injection Attacks
nl_NL: Voeg beveiligingsheaders toe voor XSS- en code-injectieaanvallen.

en: Add Strict-Transport-Security header
nl_NL: Voeg de Strict-Transport-Security header toe.

en: Add X-Content-Type-Options header
nl_NL: Voeg de X-Content-Type-Options header toe.

en: Add X-XSS-Protection header
nl_NL: Voeg de X-XSS-Protection header toe.

en: Add a random static number to prevent frontend caching while the user is logged in.
nl_NL: Voeg een willekeurig statisch nummer toe om frontend-caching te voorkomen terwijl de gebruiker is ingelogd.

en: Add another CDN URL
nl_NL: Voeg nog een andere CDN-URL toe.

en: Add another URL
nl_NL: Voeg nog een URL toe.

en: Add another text
nl_NL: Please provide another text for translation.

en: Add common WordPress classes in text mapping
nl_NL: Voeg veelvoorkomende WordPress-klassen toe in teksttoewijzing.

en: Add only real IPs. No local ips allowed.
nl_NL: Voeg alleen echte IP-adressen toe. Lokale IP's zijn niet toegestaan.

en: Add paths that can pass plugin security
nl_NL: Voeg paden toe die de beveiliging van de plug-in kunnen doorstaan.

en: Add redirects for the logged users based on user roles
nl_NL: Voeg doorverwijzingen toe voor ingelogde gebruikers op basis van gebruikersrollen.

en: Admin Security
nl_NL: Beheer Beveiliging

en: Admin Toolbar
nl_NL: Beheerwerkbalk

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: After, click %sSave%s to apply the changes.
nl_NL: Klik daarna op %sOpslaan%s om de wijzigingen toe te passen.

en: Ajax Security
nl_NL: Ajax Beveiliging

en: Alert Emails Sent
nl_NL: Waarschuwingsmails verzonden

en: All Actions
nl_NL: Prijsklasse

en: All Websites
nl_NL: Alle websites

en: All files have the correct permissions.
nl_NL: Alle bestanden hebben de juiste machtigingen.

en: All plugins are compatible
nl_NL: Alle plugins zijn compatibel.

en: All plugins are up to date
nl_NL: Alle plugins zijn up-to-date.

en: All plugins have been updated by their developers in the past 12 months
nl_NL: Alle plugins zijn in de afgelopen 12 maanden bijgewerkt door hun ontwikkelaars.

en: All the logs are saved on Cloud for 30 days and the report is available if your website is attacked.
nl_NL: Alle logs worden gedurende 30 dagen opgeslagen in de cloud en het rapport is beschikbaar als jouw website wordt aangevallen.

en: Allow Hidden Paths
nl_NL: Toestaan van verborgen paden

en: Allowing anyone to view all files in the Uploads folder with a browser will allow them to easily download all your uploaded files. It's a security and a copyright issue.
nl_NL: Het toestaan van iedereen om alle bestanden in de Uploads-map met een browser te bekijken, stelt hen in staat om eenvoudig al uw geüploade bestanden te downloaden. Het is een beveiligings- en auteursrechtenkwestie.

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Are you sure you want to ignore this task in the future?
nl_NL: Bent u zeker dat u deze taak in de toekomst wilt negeren?

en: Are you sure you want to reset the settings to their initial values?
nl_NL: Weet je zeker dat je de instellingen wilt resetten naar hun oorspronkelijke waarden?

en: Are you sure you want to rollback to the previous version of the plugin?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt teruggaan naar de vorige versie van de plugin?

en: Attention! Some URLs passed through the config file rules and were loaded through WordPress rewrite which may slow down your website. %s Please follow this tutorial to fix the issue: %s
nl_NL: Let op! Sommige URL's zijn door de configuratiebestandsregels gegaan en zijn geladen via WordPress-rewrite, wat de snelheid van je website kan vertragen. %s Volg deze tutorial om het probleem op te lossen: %s

en: Author Path
nl_NL: Auteur Pad

en: Author URL by ID access
nl_NL: Auteur-URL op basis van ID-toegang

en: Auto Detect
nl_NL: Automatisch detecteren

en: Automatically redirect the logged in users to the admin dashboard
nl_NL: Automatisch doorsturen van ingelogde gebruikers naar het beheerdersdashboard.

en: Avoid using text mapping for commonly used paths such as wp-content, wp-admin, wp-includes because it can cause errors. Instead, use the 'Change Paths' feature in the Hide My Wp plugin to safely hide these paths.
nl_NL: Vermijd het gebruik van teksttoewijzing voor veelgebruikte paden zoals wp-content, wp-admin, wp-includes, want dit kan fouten veroorzaken. Gebruik in plaats daarvan de 'Paden wijzigen' functie in de Hide My Wp plugin om deze paden veilig te verbergen.

en: Backend under SSL
nl_NL: Achterkant onder SSL

en: Backup Settings
nl_NL: Backupinstellingen

en: Backup/Restore Settings
nl_NL: Backup/herstel instellingen

en: Ban duration
nl_NL: Duur van de ban

en: Best regards
nl_NL: Met vriendelijke groet

en: Bitnami detected. %sPlease read how to make the plugin compatible with AWS hosting%s
nl_NL: Bitnami gedetecteerd. %sLees alsjeblieft hoe je de plugin compatibel kunt maken met AWS-hosting%s.

en: Blacklist
nl_NL: Zwarte lijst

en: Blacklist IPs
nl_NL: Zwarte lijst IP-adressen

en: Blank Screen On Debugging
nl_NL: Leeg scherm bij debuggen

en: Block Hostnames
nl_NL: Blokkeer Hostnamen

en: Block IP on login page
nl_NL: Blokkeer IP op inlogpagina.

en: Block Referrer
nl_NL: Blokkeren Verwijzer

en: Block Theme Detectors Crawlers
nl_NL: Blokkeer Thema Detectie Crawlers

en: Block User Agents
nl_NL: Blokkeer Gebruikersagenten

en: Block known Users-Agents from popular Theme Detectors.
nl_NL: Blok bekende gebruikersagenten van populaire themadetectoren.

en: Blocked IPs
nl_NL: Geblokkeerde IP-adressen

en: Blocked IPs Report
nl_NL: Geblokkeerde IP's Rapport

en: Blocked by
nl_NL: Geblokkeerd door

en: British English
nl_NL: Brits Engels

en: Brute Force IPs Blocked
nl_NL: Brute Force IP's Geblokkeerd

en: Brute Force Login Protection
nl_NL: Brute Force Login Bescherming

en: Brute Force Protection
nl_NL: Bescherming tegen Brute Force

en: Brute Force Settings
nl_NL: Brute Force-instellingen

en: Bulgarian
nl_NL: Bulgaars

en: BulletProof plugin! Make sure you save the settings in %s after activating Root Folder BulletProof Mode in BulletProof plugin.
nl_NL: BulletProof plugin! Zorg ervoor dat je de instellingen opslaat in %s nadat je de Root Folder BulletProof Mode hebt geactiveerd in de BulletProof plugin.

en: By activating the Free version of %s you agree with our %sTerms of Use%s and %sPrivacy Policy%s
nl_NL: Door de gratis versie van %s te activeren, ga je akkoord met onze %sGebruiksvoorwaarden%s en %sPrivacybeleid%s.

en: CDN Enabled detected. Please include %s and %s paths in CDN Enabler Settings
nl_NL: CDN Enabled gedetecteerd. Gelieve %s en %s paden op te nemen in de CDN Enabler-instellingen.

en: CDN Enabler detected! Learn how to configure it with %s %sClick here%s
nl_NL: CDN Enabler gedetecteerd! Leer hoe je het kunt configureren met %s %sKlik hier%s

en: CDN URLs
nl_NL: CDN URL's

en: CONNECTION ERROR! Make sure your website can access: %s
nl_NL: VERBINDINGSFOUT! Zorg ervoor dat jouw website toegang heeft tot: %s

en: Cache CSS, JS and Images to increase the frontend loading speed.
nl_NL: Cache CSS, JS en afbeeldingen om de laadsnelheid van de frontend te verhogen.

en: Canadian French
nl_NL: Canadees Frans

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel the login hooks from other plugins and themes to prevent unwanted login redirects.
nl_NL: Annuleer de inloghooks van andere plugins en thema's om ongewenste inlogomleidingen te voorkomen.

en: Catalan Valencian
nl_NL: Catalaans Valenciaans

en: Change Options
nl_NL: Opties wijzigen

en: Change Paths
nl_NL: Paden wijzigen

en: Change Paths Now
nl_NL: Verander nu van pad.

en: Change Paths for Logged Users
nl_NL: Wijzig paden voor ingelogde gebruikers.

en: Change Paths in Ajax Calls
nl_NL: Wijzig paden in Ajax-oproepen.

en: Change Paths in Cached Files
nl_NL: Wijzig paden in gecachte bestanden.

en: Change Paths in RSS feed
nl_NL: Wijzig paden in RSS-feed.

en: Change Paths in Sitemaps XML
nl_NL: Wijzig paden in Sitemaps XML.

en: Change Relative URLs to Absolute URLs
nl_NL: Verander Relatieve URL's naar Absolute URL's

en: Change WordPress paths while you're logged in
nl_NL: Wijzig WordPress-paden terwijl u bent ingelogd.

en: Change paths in RSS feed for all images.
nl_NL: Wijzig de paden in de RSS-feed voor alle afbeeldingen.

en: Change paths in Sitemap XML files and remove the plugin author and styles.
nl_NL: Wijzig de paden in Sitemap XML-bestanden en verwijder de pluginauteur en stijlen.

en: Change the Tagline in %s > %s > %s
nl_NL: Wijzig de Tagline in %s > %s > %s

en: Change the WordPress common paths in the cached files.
nl_NL: Wijzig de standaard WordPress-paden in de gecachte bestanden.

en: Change the signup path from %s %s > Change Paths > Custom Register URL%s or uncheck the option %s > %s > %s
nl_NL: Wijzig het aanmeldingspad van %s %s > Pad wijzigen > Aangepaste registratie-URL%s of vink de optie %s > %s > %s uit.

en: Change the text in all CSS and JS files including cached files generated by cache plugins.
nl_NL: Verander de tekst in alle CSS- en JS-bestanden, inclusief gecachte bestanden die zijn gegenereerd door cache-plugins.

en: Change the text only in classes, styles & scrips. (Recommended ON)
nl_NL: Verander de tekst alleen in klassen, stijlen en scripts. (Aanbevolen AAN)

en: Change the user 'admin' or 'administrator' with another name to improve security.
nl_NL: Wijzig de gebruiker 'admin' of 'administrator' in een andere naam om de beveiliging te verbeteren.

en: Change the wp-config.php file permission to Read-Only using File Manager.
nl_NL: Wijzig de machtigingen van het wp-config.php-bestand naar Alleen-lezen met behulp van de Bestandsbeheerder.

en: Change the wp-content, wp-includes and other common paths with %s %s > Change Paths%s
nl_NL: Wijzig de wp-content, wp-includes en andere veelvoorkomende paden met %s %s > Wijzig Paden%s

en: Change the wp-login from %s %s > Change Paths > Custom login URL%s and Switch on %s %s > Brute Force Protection%s
nl_NL: Wijzig de wp-login van %s %s > Wijzig paden > Aangepaste inlog-URL%s en Schakel in %s %s > Brute Force-bescherming%s

en: Changing the predefined security headers may affect the website funtionality.
nl_NL: Het wijzigen van de vooraf gedefinieerde beveiligingsheaders kan de functionaliteit van de website beïnvloeden.

en: Check Frontend Paths
nl_NL: Controleer Frontend-paden.

en: Check Your Website
nl_NL: Controleer uw website.

en: Check if the website paths are working correctly.
nl_NL: Controleer of de website-paden correct werken.

en: Check if your website is secured with the current settings.
nl_NL: Controleer of uw website beveiligd is met de huidige instellingen.

en: Check the %s RSS feed %s and make sure the image paths are changed.
nl_NL: Controleer de %s RSS-feed %s en zorg ervoor dat de afbeeldingspaden zijn gewijzigd.

en: Check the %s Sitemap XML %s and make sure the image paths are changed.
nl_NL: Controleer de %s Sitemap XML %s en zorg ervoor dat de afbeeldingspaden zijn gewijzigd.

en: Check the website loading speed with %sPingdom Tool%s
nl_NL: Controleer de laadsnelheid van de website met %sPingdom Tool%s.

en: Choose a proper database password, at least 8 characters long with a combination of letters, numbers and special characters. After you change it, set the new password in the wp-config.php file <code>define('DB_PASSWORD', 'NEW_DB_PASSWORD_GOES_HERE');</code>
nl_NL: Kies een geschikt database wachtwoord, minimaal 8 tekens lang met een combinatie van letters, cijfers en speciale tekens. Nadat je het hebt gewijzigd, stel het nieuwe wachtwoord in het wp-config.php bestand in <code>define('DB_PASSWORD', 'NIEUW_DATABASE_WACHTWOORD_HIER_INVULLEN');</code>

en: Choose the type of server you are using to get the most suitable configuration for your server.
nl_NL: Kies het type server dat je gebruikt om de meest geschikte configuratie voor je server te krijgen.

en: Chose what to do when accessing from whitelist IP addresses and whitelisted paths.
nl_NL: Kies wat te doen bij toegang vanaf whitelist IP-adressen en toegestane paden.

en: Clean Login Page
nl_NL: Schone Inlogpagina

en: Click %sContinue%s to set the predefined paths.
nl_NL: Klik op %sDoorgaan%s om de vooraf gedefinieerde paden in te stellen.

en: Click Backup and the download will start automatically. You can use the Backup for all your websites.
nl_NL: Klik op Backup en de download start automatisch. Je kunt de Backup gebruiken voor al je websites.

en: Close Error
nl_NL: Fout gesloten

en: Cloud Panel
nl_NL: Cloud Paneel

en: Comments Path
nl_NL: Reacties Pad

en: Compatibility
nl_NL: Compatibiliteit

en: Compatibility Settings
nl_NL: Compabiliteit instellingen

en: Compatibility with Manage WP plugin
nl_NL: Compatibiliteit met de Manage WP-plugin

en: Compatibility with Token Based Login plugins
nl_NL: Compatibiliteit met op tokens gebaseerde inlogplugins

en: Compatible with All In One WP Security plugin. Use them together for Virus Scan, Firewall, Brute Force protection.
nl_NL: Compatibel met de All In One WP Security-plugin. Gebruik ze samen voor Virus Scan, Firewall, Brute Force-bescherming.

en: Compatible with JCH Optimize Cache plugin. Works with all the options to optimize for CSS and JS.
nl_NL: Compatibel met de JCH Optimize Cache-plugin. Werkt met alle opties om te optimaliseren voor CSS en JS.

en: Compatible with Solid Security plugin. Use them together for Site Scanner, File Change Detection, Brute Force Protection.
nl_NL: Compatibel met de Solid Security-plugin. Gebruik ze samen voor Site Scanner, Bestandsveranderingdetectie, Brute Force-bescherming.

en: Compatible with Sucuri Security plugin. Use them together for Virus Scan, Firewall, File Integrity Monitoring.
nl_NL: Compatibel met de Sucuri Security-plugin. Gebruik ze samen voor Virus Scan, Firewall, en File Integrity Monitoring.

en: Compatible with Wordfence Security plugin. Use them together for Malware Scan, Firewall, Brute Force protection.
nl_NL: Compatibel met Wordfence Security plugin. Gebruik ze samen voor Malware Scan, Firewall, Brute Force-bescherming.

en: Compatible with all themes and plugins.
nl_NL: Compatibel met alle thema's en plugins.

en: Config file is not writable. Create the file if not exists or copy to %s file the following lines: %s
nl_NL: Configuratiebestand is niet beschrijfbaar. Maak het bestand aan als het niet bestaat of kopieer de volgende regels naar het %s bestand: %s

en: Config file is not writable. Create the file if not exists or copy to %s file with the following lines: %s
nl_NL: Configuratiebestand is niet beschrijfbaar. Maak het bestand aan als het niet bestaat of kopieer naar %s bestand met de volgende regels: %s

en: Config file is not writable. You have to added it manually at the beginning of the %s file: %s
nl_NL: Configuratiebestand is niet beschrijfbaar. Je moet dit handmatig toevoegen aan het begin van het %s bestand: %s

en: Congratulations! You completed all the security tasks. Make sure you check your site once a week.
nl_NL: Gefeliciteerd! Je hebt alle beveiligingstaken voltooid. Zorg ervoor dat je je site elke week controleert.

en: Connect to Cloud
nl_NL: Verbinden met de Cloud

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Convert links like /wp-content/* into  %s/wp-content/*.
nl_NL: Converteer links zoals /wp-content/* naar %s/wp-content/*.

en: Copy the %s SAFE URL %s and use it to deactivate all the custom paths if you can't login.
nl_NL: Kopieer de %s VEILIGE URL %s en gebruik deze om alle aangepaste paden te deactiveren als je niet kunt inloggen.

en: Core Contents Path
nl_NL: Kerninhoudspad

en: Core Includes Path
nl_NL: Kern Bevat Pad

en: Could not fix it. You need to change it manually.
nl_NL: Kon het niet repareren. Je moet het handmatig aanpassen.

en: Could not found anything based on your search.
nl_NL: Kon niets vinden op basis van je zoekopdracht.

en: Country Blocking
nl_NL: Landblokkering

en: Croatian
nl_NL: Kroatisch

en: Custom Activation Path
nl_NL: Aangepaste activeringspad

en: Custom Admin Path
nl_NL: Aangepaste beheerderspad

en: Custom Cache Directory
nl_NL: Aangepaste Cache Directory

en: Custom Login Path
nl_NL: Aangepaste Inlogpad

en: Custom Logout Path
nl_NL: Aangepaste Uitlogpad

en: Custom Lost Password Path
nl_NL: Aangepaste Verloren Wachtwoord Pad

en: Custom Register Path
nl_NL: Aangepaste Registerpad

en: Custom Safe URL Param
nl_NL: Aangepaste Veilige URL-parameter

en: Custom admin-ajax Path
nl_NL: Aangepaste admin-ajax-pad

en: Custom author Path
nl_NL: Aangepaste auteur Pad

en: Custom category Path
nl_NL: Aangepaste categoriepad

en: Custom comment Path
nl_NL: Aangepaste opmerking Pad

en: Custom message to show to blocked users.
nl_NL: Aangepast bericht om te tonen aan geblokkeerde gebruikers.

en: Custom plugins Path
nl_NL: Aangepaste plug-ins Pad

en: Custom tags Path
nl_NL: Aangepaste tags Pad

en: Custom theme style name
nl_NL: Aangepaste themastijlnaam

en: Custom themes Path
nl_NL: Aangepaste thema's Pad

en: Custom uploads Path
nl_NL: Aangepaste uploads Pad

en: Custom wp-content Path
nl_NL: Aangepaste wp-content Pad

en: Custom wp-includes Path
nl_NL: Aangepaste wp-includes-pad

en: Custom wp-json Path
nl_NL: Aangepaste wp-json-pad

en: Customize & Secure all WordPress paths from hacker bots attacks.
nl_NL: Pas alle WordPress-paden aan en beveilig ze tegen aanvallen van hackerbots.

en: Customize the CSS and JS URLs in your website body.
nl_NL: Pas de CSS- en JS-URL's aan in de body van je website.

en: Customize the IDs and Class names in your website body.
nl_NL: Pas de ID's en Class namen aan in de body van je website.

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: DB Debug Mode
nl_NL: DB Debug Modus

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Database Prefix
nl_NL: Database Voorvoegsel

en: Date
nl_NL: Datum

en: Deactivated
nl_NL: Gedeactiveerd

en: Debug Mode
nl_NL: Debug modus

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default WordPress Tagline
nl_NL: Standaard WordPress Slogan

en: Disable "rest_route" param access
nl_NL: Schakel toegang tot de parameter "rest_route" uit.

en: Disable Click Message
nl_NL: Schakel Klikbericht uit

en: Disable Copy/Paste
nl_NL: Kopiëren/Plakken uitschakelen

en: Disable Copy/Paste Message
nl_NL: Kopieer/Plakbericht is uitgeschakeld.

en: Disable Copy/Paste for Logged Users
nl_NL: Schakel Kopiëren/Plakken uit voor Ingelogde Gebruikers.

en: Disable DISALLOW_FILE_EDIT for live websites in wp-config.php <code>define('DISALLOW_FILE_EDIT', true);</code>
nl_NL: Schakel DISALLOW_FILE_EDIT in voor live websites in wp-config.php <code>define('DISALLOW_FILE_EDIT', true);</code>

en: Disable Directory Browsing
nl_NL: Schakel Directory Browsing uit.

en: Disable Drag/Drop Images
nl_NL: Schakel slepen en neerzetten van afbeeldingen uit.

en: Disable Drag/Drop Message
nl_NL: Schakel het slepen en neerzetten van berichten uit.

en: Disable Drag/Drop for Logged Users
nl_NL: Schakel slepen en neerzetten uit voor ingelogde gebruikers.

en: Disable Inspect Element
nl_NL: Schakel Inspect Element uit.

en: Disable Inspect Element Message
nl_NL: Schakel Inspect Element-melding uit

en: Disable Inspect Element for Logged Users
nl_NL: Schakel Inspect Element uit voor Ingelogde Gebruikers.

en: Disable Options
nl_NL: Opties uitschakelen

en: Disable REST API access
nl_NL: Schakel toegang tot de REST API uit.

en: Disable REST API access for not logged in users
nl_NL: Schakel REST API-toegang uit voor niet-ingelogde gebruikers.

en: Disable REST API access using the parameter 'rest_route'
nl_NL: Schakel REST API-toegang uit met behulp van de parameter 'rest_route'.

en: Disable RSD Endpoint from XML-RPC
nl_NL: Schakel RSD-eindpunt uit van XML-RPC.

en: Disable Right-Click
nl_NL: Schakel rechtsklik uit.

en: Disable Right-Click for Logged Users
nl_NL: Schakel rechtsklikken uit voor ingelogde gebruikers.

en: Disable SCRIPT_DEBUG for live websites in wp-config.php <code>define('SCRIPT_DEBUG', false);</code>
nl_NL: Schakel SCRIPT_DEBUG uit voor live websites in wp-config.php <code>define('SCRIPT_DEBUG', false);</code>

en: Disable View Source
nl_NL: Schakel de broncode weergave uit.

en: Disable View Source Message
nl_NL: Schakel de berichtweergave uit.

en: Disable View Source for Logged Users
nl_NL: Schakel View Source uit voor Ingelogde Gebruikers.

en: Disable WP_DEBUG for live websites in wp-config.php <code>define('WP_DEBUG', false);</code>
nl_NL: Schakel WP_DEBUG uit voor live websites in wp-config.php <code>define('WP_DEBUG', false);</code>

en: Disable XML-RPC access
nl_NL: Schakel XML-RPC-toegang uit.

en: Disable copy & paste functions on your website
nl_NL: Schakel de functies voor kopiëren en plakken uit op uw website.

en: Disable image drag & drop on your website
nl_NL: Schakel afbeeldings slepen en neerzetten uit op uw website.

en: Disable the RSD (Really Simple Discovery) support for XML-RPC & remove RSD tag from header
nl_NL: Schakel de RSD (Really Simple Discovery) ondersteuning voor XML-RPC uit en verwijder de RSD-tag uit de header.

en: Disable the access to /xmlrpc.php to prevent %sBrute force attacks via XML-RPC%s
nl_NL: Schakel de toegang tot /xmlrpc.php uit om %sBrute force-aanvallen via XML-RPC%s te voorkomen.

en: Disable the copy/paste action on your website.
nl_NL: Schakel de kopieer/plak actie uit op uw website.

en: Disable the external calls to xml-rpc.php file and prevent Brute Force attacks.
nl_NL: Schakel de externe oproepen naar het xml-rpc.php-bestand uit en voorkom Brute Force-aanvallen.

en: Disable the inspect element view on your website
nl_NL: Schakel de inspect element-weergave uit op uw website.

en: Disable the right-click action on your website.
nl_NL: Schakel de rechtermuisklikactie uit op uw website.

en: Disable the right-click functionality on your website
nl_NL: Schakel de functionaliteit voor rechtsklikken uit op je website.

en: Disable the source-code view on your website
nl_NL: Schakel de broncode-weergave uit op je website.

en: Displaying any kind of debug info in the frontend is extremely bad. If any PHP errors happen on your site they should be logged in a safe place and not displayed to visitors or potential attackers.
nl_NL: Het tonen van welke vorm van debug-informatie dan ook op de frontend is uiterst slecht. Als er PHP-fouten optreden op je site, moeten ze op een veilige plek worden gelogd en niet worden weergegeven aan bezoekers of potentiële aanvallers.

en: Do Login & Logout Redirects
nl_NL: Voer Login & Logout Redirects uit.

en: Do not log out from this browser until you are confident that the Log in Page is working and you will be able to login again.
nl_NL: Log niet uit deze browser totdat je er zeker van bent dat de inlogpagina werkt en je opnieuw kunt inloggen.

en: Do not logout from your account until you are confident that reCAPTCHA is working and you will be able to login again.
nl_NL: Log niet uit je account totdat je er zeker van bent dat reCAPTCHA werkt en je opnieuw kunt inloggen.

en: Do you want to restore the last saved settings?
nl_NL: Wil je de laatst opgeslagen instellingen herstellen?

en: Don't forget to reload the Nginx service.
nl_NL: Vergeet niet om de Nginx-service te herstarten.

en: Don't let URLs like domain.com?author=1 show the user login name
nl_NL: Laat geen URL's zoals domain.com?author=1 de gebruikersnaam van de gebruiker zien.

en: Don't let hackers see any directory content. See %sUploads Directory%s
nl_NL: Laat hackers geen inhoud van mappen zien. Zie %sUploads Directory%s.

en: Don't load Emoji Icons if you don't use them
nl_NL: Laad geen Emoji-pictogrammen als je ze niet gebruikt.

en: Don't load WLW if you didn't configure Windows Live Writer for your site
nl_NL: Laad WLW niet als je Windows Live Writer niet hebt geconfigureerd voor je site.

en: Don't load oEmbed service if you don't use oEmbed videos
nl_NL: Laad de oEmbed-service niet als je geen oEmbed-video's gebruikt.

en: Done!
nl_NL: Thank you. I will start translating the incoming messages into NL_NL.

en: Download Debug
nl_NL: Download Foutopsporing

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: ERROR! Please make sure you use a valid token to activate the plugin
nl_NL: FOUT! Zorg ervoor dat je een geldige token gebruikt om de plugin te activeren.

en: ERROR! Please make sure you use the right token to activate the plugin
nl_NL: FOUT! Zorg ervoor dat je de juiste token gebruikt om de plugin te activeren.

en: Edit wp-config.php and add <code>ini_set('display_errors', 0);</code> at the end of the file
nl_NL: Bewerk wp-config.php en voeg <code>ini_set('display_errors', 0);</code> toe aan het einde van het bestand.

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Notification
nl_NL: E-mailmelding

en: Email your hosting company and tell them you'd like to switch to a newer version of MySQL or move your site to a better hosting company
nl_NL: E-mail je hostingbedrijf en vertel ze dat je wilt overstappen naar een nieuwere versie van MySQL of je website wilt verhuizen naar een beter hostingbedrijf.

en: Email your hosting company and tell them you'd like to switch to a newer version of PHP or move your site to a better hosting company.
nl_NL: E-mail je hostingbedrijf en vertel ze dat je wilt overstappen naar een nieuwere versie van PHP of je website wilt verhuizen naar een beter hostingbedrijf.

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Empty ReCaptcha. Please complete reCaptcha.
nl_NL: Lege ReCaptcha. Vul de ReCaptcha in.

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter the 32 chars token from Order/Licence on %s
nl_NL: Voer de 32 tekens token in van Order/Licentie op %s.

en: Error! No backup to restore.
nl_NL: Fout! Geen back-up om te herstellen.

en: Error! The backup is not valid.
nl_NL: Fout! De back-up is niet geldig.

en: Error! The new paths are not loading correctly. Clear all cache and try again.
nl_NL: Fout! De nieuwe paden worden niet correct geladen. Wis alle cache en probeer het opnieuw.

en: Error: You entered the same URL twice in the URL Mapping. We removed the duplicates to prevent any redirect errors.
nl_NL: Fout: Je hebt dezelfde URL twee keer ingevoerd in de URL-mapping. We hebben de duplicaten verwijderd om eventuele omleidingsfouten te voorkomen.

en: Error: You entered the same text twice in the Text Mapping. We removed the duplicates to prevent any redirect errors.
nl_NL: Fout: U heeft dezelfde tekst tweemaal ingevoerd in de teksttoewijzing. We hebben de duplicaten verwijderd om eventuele omleidingsfouten te voorkomen.

en: Even if the default paths are protected by %s after customization, we recommend setting the correct permissions for all directories and files on your website, use File Manager or FTP to check and change the permissions. %sRead more%s
nl_NL: Zelfs als de standaardpaden na aanpassing beschermd zijn door %s, raden we aan om de juiste rechten in te stellen voor alle mappen en bestanden op je website, gebruik Bestandsbeheer of FTP om de rechten te controleren en aan te passen. %sLees meer%s

en: Events Log
nl_NL: Gebeurtenissenlogboek

en: Events Log Settings
nl_NL: Gebeurtenissenlogboekinstellingen

en: Every good developer should turn on debugging before getting started on a new plugin or theme. In fact, the WordPress Codex 'highly recommends' that developers use SCRIPT_DEBUG. Unfortunately, many developers forget the debug mode even when the website is live. Showing debug logs in the frontend will let hackers know a lot about your WordPress website.
nl_NL: Elke goede ontwikkelaar zou debugging moeten inschakelen voordat ze aan een nieuwe plugin of thema beginnen. In feite 'beveelt' de WordPress Codex ten zeerste aan dat ontwikkelaars SCRIPT_DEBUG gebruiken. Helaas vergeten veel ontwikkelaars de debug-modus zelfs wanneer de website live is. Het tonen van debug logs op de frontend zal hackers veel informatie geven over jouw WordPress-website.

en: Every good developer should turn on debugging before getting started on a new plugin or theme. In fact, the WordPress Codex 'highly recommends' that developers use WP_DEBUG. <br /><br />Unfortunately, many developers forget the debug mode, even when the website is live. Showing debug logs in the frontend will let hackers know a lot about your WordPress website.
nl_NL: Elke goede ontwikkelaar zou debugging moeten inschakelen voordat ze aan een nieuwe plugin of thema beginnen. In feite 'beveelt' de WordPress Codex ten zeerste aan dat ontwikkelaars WP_DEBUG gebruiken. <br /><br />Helaas vergeten veel ontwikkelaars de debug-modus, zelfs wanneer de website live is. Het tonen van debug logs op de frontend zal hackers veel informatie geven over jouw WordPress-website.

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Experimental
nl_NL: Experimenteel

en: Exposing the PHP version will make the job of attacking your site much easier.
nl_NL: Het blootleggen van de PHP-versie zal het voor aanvallers veel gemakkelijker maken om je site aan te vallen.

en: Fail Attempts
nl_NL: Mislukte pogingen

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Features
nl_NL: Kenmerken

en: Feed Security
nl_NL: Feedbeveiliging

en: File Permissions
nl_NL: Bestandsmachtigingen

en: File permissions in WordPress play a critical role in website security. Properly configuring these permissions ensures that unauthorized users cannot gain access to sensitive files and data. <br />Incorrect permissions can inadvertently open your website to attacks, making it vulnerable. <br />As a WordPress administrator, understanding and correctly setting file permissions are essential for safeguarding your site against potential threats.
nl_NL: Bestandsmachtigingen in WordPress spelen een cruciale rol in de beveiliging van websites. Door deze machtigingen correct te configureren, wordt voorkomen dat onbevoegde gebruikers toegang krijgen tot gevoelige bestanden en gegevens. <br />Onjuiste machtigingen kunnen onbedoeld je website openstellen voor aanvallen, waardoor deze kwetsbaar wordt. <br />Als WordPress-beheerder is het begrijpen en correct instellen van bestandsmachtigingen essentieel om je site te beschermen tegen mogelijke bedreigingen.

en: Firewall Against Script Injection
nl_NL: Firewall Tegen Script Injectie

en: Firewall Location
nl_NL: Firewall Locatie

en: Firewall Strength
nl_NL: Firewall Sterkte

en: Firewall against injections is loaded
nl_NL: Firewall tegen injecties is geladen.

en: First, you need to activate the %sLite Mode%s
nl_NL: Eerst moet je de %sLite-modus%s activeren.

en: First, you need to activate the %sLite Mode%s in %s
nl_NL: Eerst moet je de %sLite-modus%s activeren in %s.

en: Flywheel
nl_NL: Vliegwiel

en: Flywheel detected. Add the redirects in the Flywheel Redirect rules panel %s.
nl_NL: Vliegwiel gedetecteerd. Voeg de redirects toe in het Flywheel Redirect-regels paneel %s.

en: Folder %s is browsable
nl_NL: Map %s is doorbladerbaar.

en: French
nl_NL: Frans

en: From: %s <%s>
nl_NL: Van: %s <%s>

en: Front page
nl_NL: Voorpagina

en: Fully compatible with Autoptimizer cache plugin. Works best with the the option Optimize/Aggregate CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de Autoptimizer-cacheplug-in. Werkt het beste met de optie Optimaliseer/Agreggeer CSS- en JS-bestanden.

en: Fully compatible with Beaver Builder plugin. Works best together with a cache plugin.
nl_NL: Volledig compatibel met de Beaver Builder-plugin. Werkt het beste in combinatie met een cache-plugin.

en: Fully compatible with Cache Enabler plugin. Works best with the the option Minify CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de Cache Enabler-plugin. Werkt het beste met de optie Minify CSS en JS-bestanden.

en: Fully compatible with Elementor Website Builder plugin. Works best together with a cache plugin
nl_NL: Volledig compatibel met de Elementor Website Builder-plugin. Werkt het beste samen met een cache-plugin.

en: Fully compatible with Fusion Builder plugin by Avada. Works best together with a cache plugin.
nl_NL: Volledig compatibel met de Fusion Builder-plugin van Avada. Werkt het beste samen met een cache-plugin.

en: Fully compatible with Hummingbird cache plugin. Works best with the the option Minify CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de Hummingbird-cache-plugin. Werkt het beste met de optie Minify CSS en JS-bestanden.

en: Fully compatible with LiteSpeed Cache plugin. Works best with the the option Minify CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de LiteSpeed Cache-plugin. Werkt het beste met de optie Minify CSS en JS-bestanden.

en: Fully compatible with Oxygen Builder plugin. Works best together with a cache plugin.
nl_NL: Volledig compatibel met de Oxygen Builder-plugin. Werkt het beste in combinatie met een cache-plugin.

en: Fully compatible with W3 Total Cache plugin. Works best with the the option Minify CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de W3 Total Cache-plugin. Werkt het beste met de optie Minify CSS en JS-bestanden.

en: Fully compatible with WP Fastest Cache plugin. Works best with the the option Minify CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de WP Fastest Cache-plugin. Werkt het beste met de optie Minify CSS en JS-bestanden.

en: Fully compatible with WP Super Cache cache plugin.
nl_NL: Volledig compatibel met de cache-plugin WP Super Cache.

en: Fully compatible with WP-Rocket cache plugin. Works best with the the option Minify/Combine CSS and JS files.
nl_NL: Volledig compatibel met de WP-Rocket cache-plugin. Werkt het beste met de optie Minify/Combine CSS en JS-bestanden.

en: Fully compatible with Woocommerce plugin.
nl_NL: Volledig compatibel met de Woocommerce-plugin.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Geo Security
nl_NL: Geo Beveiliging

en: Geographic Security is a feature designed to stops attacks from different countries, and to put an end to harmful activity that comes from specific regions.
nl_NL: Geografische beveiliging is een functie die is ontworpen om aanvallen uit verschillende landen te stoppen en een einde te maken aan schadelijke activiteiten die afkomstig zijn uit specifieke regio's.

en: German
nl_NL: Duits

en: Get connected to the Cloud to initiate website security monitoring and implement a backup for your customized login to ensure prevention.
nl_NL: Maak verbinding met de Cloud om de beveiligingsmonitoring van de website te starten en implementeer een back-up voor je aangepaste login om ervoor te zorgen dat alles veilig is.

en: Give random names to each plugin
nl_NL: Geef willekeurige namen aan elke plug-in.

en: Give random names to each theme (works in WP multisite)
nl_NL: Geef willekeurige namen aan elk thema (werkt in WP multisite)

en: Go PRO
nl_NL: Ga PRO

en: Go To Plugin
nl_NL: Ga naar de plugin.

en: Go to the Dashboard > Appearance section and update all the themes to the last version.
nl_NL: Ga naar het Dashboard > Weergave sectie en update alle thema's naar de laatste versie.

en: Go to the Dashboard > Plugins section and update all the plugins to the last version.
nl_NL: Ga naar het Dashboard > Plugins sectie en update alle plugins naar de laatste versie.

en: Godaddy detected! To avoid CSS errors, make sure you switch off the CDN from %s
nl_NL: Godaddy gedetecteerd! Om CSS-fouten te voorkomen, zorg ervoor dat je de CDN uitschakelt van %s.

en: Good
nl_NL: Goed

en: Google reCaptcha V3 is not working with the current login form of %s .
nl_NL: Google reCaptcha V3 werkt niet met het huidige aanmeldingsformulier van %s.

en: Great! The backup is restored.
nl_NL: Prima! De back-up is hersteld.

en: Great! The initial values are restored.
nl_NL: Prima! De oorspronkelijke waarden zijn hersteld.

en: Great! The new paths are loading correctly.
nl_NL: Prima! De nieuwe paden worden correct geladen.

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Having the admin URL visible in the source code it's awful because hackers will immediately know your secret admin path and start a Brute Force attack. The custom admin path should not appear in the ajax URL. <br /><br />Find solutions for %s how to hide the path from source code %s.
nl_NL: Het is vreselijk om de beheer-URL zichtbaar te hebben in de broncode, want hackers zullen meteen je geheime beheerpad kennen en een Brute Force-aanval starten. Het aangepaste beheerpad mag niet verschijnen in de ajax-URL. <br /><br />Zoek oplossingen voor %s hoe je het pad kunt verbergen in de broncode %s.

en: Having the login URL visible in the source code is awful because hackers will immediately know your secret login path and start a Brute Force attack. <br /><br />The custom login path should be kept secret, and you should have Brute Force Protection activated for it. <br ><br />Find solutions for %s hiding the login path from source code here %s.
nl_NL: Het hebben van de inlog-URL zichtbaar in de broncode is vreselijk omdat hackers onmiddellijk je geheime inlogpad zullen kennen en een Brute Force-aanval zullen starten. <br /><br />Het aangepaste inlogpad moet geheim worden gehouden en je moet Brute Force-bescherming ervoor geactiveerd hebben. <br /><br />Vind oplossingen voor %s het verbergen van het inlogpad uit de broncode hier %s.

en: Having this PHP directive enabled will leave your site exposed to cross-site attacks (XSS). <br /><br />There's absolutely no valid reason to enable this directive, and using any PHP code that requires it is very risky.
nl_NL: Het hebben van deze PHP-directive ingeschakeld zal ervoor zorgen dat je site kwetsbaar is voor cross-site aanvallen (XSS). <br /><br />Er is absoluut geen geldige reden om deze directive in te schakelen, en het gebruik van PHP-code die dit vereist is zeer riskant.

en: Header Security
nl_NL: Header Beveiliging

en: Headers & Firewall
nl_NL: Koppen & Firewall

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Help & FAQs
nl_NL: Hulp & Veelgestelde vragen

en: Hide "login" Path
nl_NL: Verberg het "login" pad.

en: Hide "wp-admin"
nl_NL: Verberg "wp-admin"

en: Hide "wp-admin" From Non-Admin Users
nl_NL: Verberg "wp-admin" voor niet-beheerders.

en: Hide "wp-login.php"
nl_NL: Verberg "wp-login.php"

en: Hide /login path from visitors.
nl_NL: Verberg het /login-pad voor bezoekers.

en: Hide /wp-admin path from non-administrator users.
nl_NL: Verberg het /wp-admin-pad voor niet-beheerdersgebruikers.

en: Hide /wp-admin path from visitors.
nl_NL: Verberg het /wp-admin-pad voor bezoekers.

en: Hide /wp-login.php path from visitors.
nl_NL: Verberg het /wp-login.php-pad voor bezoekers.

en: Hide Admin Toolbar
nl_NL: Verberg beheerwerkbalk

en: Hide Admin Toolbar for users roles to prevent dashboard access.
nl_NL: Verberg de beheerwerkbalk voor gebruikersrollen om toegang tot het dashboard te voorkomen.

en: Hide All The Plugins
nl_NL: Verberg alle plugins

en: Hide Author ID URL
nl_NL: Verberg Auteur ID URL

en: Hide Embed scripts
nl_NL: Verberg Insluit scripts

en: Hide Emojicons
nl_NL: Verberg Emojicons

en: Hide Feed & Sitemap Link Tags
nl_NL: Verberg Feed & Sitemap Link Tags

en: Hide HTML Comments
nl_NL: Verberg HTML-opmerkingen.

en: Hide IDs from META Tags
nl_NL: Verberg ID's in META-tags.

en: Hide Language Switcher
nl_NL: Verberg taalwisselaar.

en: Hide Options
nl_NL: Verberg Opties

en: Hide Paths in Robots.txt
nl_NL: Verberg paden in Robots.txt.

en: Hide Plugin Names
nl_NL: Verberg Plugin Namen

en: Hide REST API URL link
nl_NL: Verberg REST API URL-link

en: Hide Theme Names
nl_NL: Verberg Thema Namen

en: Hide Version from Images, CSS and JS in WordPress
nl_NL: Verberg Versie van Afbeeldingen, CSS en JS in WordPress.

en: Hide Versions from Images, CSS and JS
nl_NL: Verberg versies van afbeeldingen, CSS en JS.

en: Hide WLW Manifest scripts
nl_NL: Verberg WLW Manifest-scripts.

en: Hide WP Common Files
nl_NL: Verberg WP Common-bestanden

en: Hide WP Common Paths
nl_NL: Verberg WP Common Paths

en: Hide WP paths, wp-admin, wp-login, wp-content, plugins, themes, authors, XML-RPC, API, etc. Add 7G Firewall Security, Brute Force protection & more.
nl_NL: Verberg WP-paden, wp-admin, wp-login, wp-content, plugins, thema's, auteurs, XML-RPC, API, enz. Voeg 7G Firewall-beveiliging, bescherming tegen brute force en meer toe.

en: Hide WordPress Common Files
nl_NL: Verberg WordPress Common Files

en: Hide WordPress Common Paths
nl_NL: Verberg WordPress Gemeenschappelijke Paden

en: Hide WordPress DNS Prefetch META Tags
nl_NL: Verberg WordPress DNS Prefetch META-tags.

en: Hide WordPress Generator META Tags
nl_NL: Verberg WordPress Generator META-tags.

en: Hide WordPress Old Plugins Path
nl_NL: Verberg WordPress Oude Plugins Pad

en: Hide WordPress Old Themes Path
nl_NL: Verberg WordPress Oude Thema's Pad

en: Hide WordPress common paths from %s Robots.txt %s file.
nl_NL: Verberg de gangbare paden van WordPress uit het %s Robots.txt %s bestand.

en: Hide WordPress paths such as wp-admin, wp-content, and more from robots.txt file.
nl_NL: Verberg WordPress-paden zoals wp-admin, wp-content en meer in het robots.txt-bestand.

en: Hide all versions from the end of any Image, CSS and JavaScript files.
nl_NL: Verberg alle versies vanaf het einde van alle afbeeldings-, CSS- en JavaScript-bestanden.

en: Hide both active and deactivated plugins
nl_NL: Verberg zowel actieve als gedeactiveerde plugins.

en: Hide completed tasks
nl_NL: Verberg voltooide taken.

en: Hide the /feed and /sitemap.xml link Tags
nl_NL: Verberg de /feed en /sitemap.xml link Tags.

en: Hide the DNS Prefetch that points to WordPress
nl_NL: Verberg de DNS Prefetch die naar WordPress wijst.

en: Hide the HTML Comments left by the themes and plugins
nl_NL: Verberg de HTML-opmerkingen die zijn achtergelaten door de thema's en plugins.

en: Hide the IDs from all &lt;links&gt;, &lt;style&gt;, &lt;scripts&gt; META Tags
nl_NL: Verberg de ID's van alle &lt;koppelingen&gt;, &lt;stijl&gt;, &lt;scripts&gt; META-tags.

en: Hide the New Admin Path
nl_NL: Verberg het nieuwe beheerderspad.

en: Hide the New Login Path
nl_NL: Verberg het nieuwe inlogpad.

en: Hide the WordPress Generator META tags
nl_NL: Verberg de WordPress Generator META-tags.

en: Hide the admin toolbar for logged users while in frontend.
nl_NL: Verberg de beheerwerkbalk voor ingelogde gebruikers terwijl ze op de frontend zijn.

en: Hide the language switcher option on the login page
nl_NL: Verberg de taalwisselaar optie op de inlogpagina.

en: Hide the new admin path from visitors. Show the new admin path only for logged users.
nl_NL: Verberg het nieuwe beheerderspad voor bezoekers. Toon het nieuwe beheerderspad alleen voor ingelogde gebruikers.

en: Hide the new login path from visitors. Show the new login path only for direct access.
nl_NL: Verberg het nieuwe login-pad voor bezoekers. Toon het nieuwe login-pad alleen voor directe toegang.

en: Hide the old /wp-content, /wp-include paths once they are changed with the new ones
nl_NL: Verberg de oude /wp-content, /wp-include paden zodra ze zijn vervangen door de nieuwe.

en: Hide the old /wp-content, /wp-include paths once they are changed with the new ones.
nl_NL: Verberg de oude /wp-content, /wp-include paden zodra ze zijn vervangen door de nieuwe.

en: Hide the old /wp-content/plugins path once it's changed with the new one
nl_NL: Verberg het oude /wp-content/plugins-pad zodra het is gewijzigd in het nieuwe pad.

en: Hide the old /wp-content/themes path once it's changed with the new one
nl_NL: Verberg het oude /wp-content/themes-pad zodra het is gewijzigd in het nieuwe pad.

en: Hide wp-admin from Ajax URL
nl_NL: Verberg wp-admin van Ajax-URL.

en: Hide wp-config.php , wp-config-sample.php, readme.html, license.txt, upgrade.php and install.php files
nl_NL: Verberg wp-config.php, wp-config-sample.php, readme.html, license.txt, upgrade.php en install.php bestanden.

en: Hide wp-config.php, wp-config-sample.php, readme.html, license.txt, upgrade.php and install.php files..
nl_NL: Verberg wp-config.php, wp-config-sample.php, readme.html, license.txt, upgrade.php en install.php bestanden.

en: Hide wp-json & ?rest_route link tag from website header
nl_NL: Verberg de wp-json & ?rest_route link tag uit de website header.

en: Hiding the ID from meta tags in WordPress can potentially impact the caching process of plugins that rely on identifying the meta tags.
nl_NL: Het verbergen van de ID uit meta tags in WordPress kan mogelijk invloed hebben op het cache-proces van plugins die vertrouwen op het identificeren van de meta tags.

en: Hostname
nl_NL: Hostnaam

en: Hummingbird
nl_NL: Kolibrie

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: IIS detected. You need to update your %s file by adding the following lines after &lt;rules&gt; tag: %s
nl_NL: IIS gedetecteerd. U moet uw %s-bestand bijwerken door de volgende regels toe te voegen na de &lt;rules&gt; tag: %s

en: IP Blocked
nl_NL: IP Geblokkeerd

en: If the reCAPTCHA displays any error, please make sure you fix them before moving forward.
nl_NL: Als de reCAPTCHA een foutmelding weergeeft, zorg er dan voor dat je deze oplost voordat je verder gaat.

en: If the rewrite rules are not loading correctly in the config file, do not load the plugin and do not change the paths.
nl_NL: Als de herschrijfregels niet correct worden geladen in het configuratiebestand, laad dan de plugin niet en wijzig de paden niet.

en: If this option is switched off, the text is changed brutally in source-code.
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, wordt de tekst genadeloos veranderd in de broncode.

en: If you bought %s please remove this plugin and install the one from %sYour Account%s
nl_NL: Als je %s hebt gekocht, verwijder dan deze plugin en installeer degene van %sYour Account%s.

en: If you can't configure %s, switch to Deactivated Mode and %scontact us%s.
nl_NL: Als je %s niet kunt configureren, schakel dan over naar deactiveringsmodus en %sneem contact met ons op%s.

en: If you can't configure reCAPTCHA, switch to Math reCaptcha protection.
nl_NL: Als je reCAPTCHA niet kunt configureren, schakel dan over naar Math reCaptcha-beveiliging.

en: If you do not have an e-commerce, membership or guest posting website, you shouldn't let users subscribe to your blog. You will end up with spam registrations and your website will be filled with spammy content and comments.
nl_NL: Als je geen e-commerce, lidmaatschaps- of gastberichtenwebsite hebt, zou je gebruikers niet moeten toestaan zich te abonneren op je blog. Je zult eindigen met spamregistraties en je website zal gevuld worden met spamachtige inhoud en opmerkingen.

en: If you have access to php.ini file, set <code>allow_url_include = off</code> or contact the hosting company to set it off
nl_NL: Als je toegang hebt tot het php.ini-bestand, stel <code>allow_url_include = off</code> in of neem contact op met het hostingbedrijf om dit uit te schakelen.

en: If you have access to php.ini file, set <code>expose_php = off</code> or contact the hosting company to set it off
nl_NL: Als je toegang hebt tot het php.ini-bestand, stel dan <code>expose_php = uit</code> in of neem contact op met het hostingbedrijf om dit uit te schakelen.

en: If you have access to php.ini file, set <code>register_globals = off</code> or contact the hosting company to set it off
nl_NL: Als je toegang hebt tot het php.ini-bestand, stel dan <code>register_globals = uit</code> in of neem contact op met het hostingbedrijf om het uit te schakelen.

en: If you have access to php.ini file, set <code>safe_mode = off</code> or contact the hosting company to set it off
nl_NL: Als je toegang hebt tot het php.ini-bestand, zet dan <code>safe_mode = uit</code> of neem contact op met het hostingbedrijf om het uit te schakelen.

en: If you switch this option on, it will significantly slow down the website as CSS and JS files are loaded dynamically and not through rewrites to be able to change the text within all of them
nl_NL: Als je deze optie inschakelt, zal de website aanzienlijk vertragen omdat CSS- en JS-bestanden dynamisch worden geladen en niet via herschrijvingen om de tekst erin te kunnen wijzigen.

en: If you're able to log in, you've set the new paths correctly.
nl_NL: Als je kunt inloggen, heb je de nieuwe paden correct ingesteld.

en: If you're able to login, you've set reCAPTCHA correctly.
nl_NL: Als je kunt inloggen, heb je reCAPTCHA correct ingesteld.

en: If you're not using Windows Live Writer there's really no valid reason to have its link in the page header, because this tells the whole world you're using WordPress.
nl_NL: Als je geen Windows Live Writer gebruikt, is er echt geen geldige reden om de link ervan in de paginakop te hebben, want dit vertelt de hele wereld dat je WordPress gebruikt.

en: If you're not using any Really Simple Discovery services such as pingbacks, there's no need to advertise that endpoint (link) in the header. Please note that for most sites this is not a security issue because they "want to be discovered", but if you want to hide the fact that you're using WP, this is the way to go.
nl_NL: Als je geen gebruik maakt van enige Really Simple Discovery-services zoals pingbacks, is er geen noodzaak om dat eindpunt (link) in de header te adverteren. Houd er rekening mee dat voor de meeste sites dit geen beveiligingsprobleem is omdat ze "ontdekt willen worden", maar als je wilt verbergen dat je WP gebruikt, is dit de manier om te gaan.

en: If your site allows user logins, you need your login page to be easy to find for your users. You also need to do other things to protect against malicious login attempts. <br /><br />However, obscurity is a valid security layer when used as part of a comprehensive security strategy, and if you want to cut down on the number of malicious login attempts. Making your login page difficult to find is one way to do that.
nl_NL: Als je site gebruikerslogins toestaat, moet je ervoor zorgen dat je inlogpagina gemakkelijk te vinden is voor je gebruikers. Je moet ook andere maatregelen nemen om je te beschermen tegen kwaadwillende inlogpogingen. <br /><br />Desalniettemin is obscuriteit een geldige beveiligingslaag wanneer deze wordt gebruikt als onderdeel van een alomvattende beveiligingsstrategie, en als je het aantal kwaadwillende inlogpogingen wilt verminderen. Het moeilijk vindbaar maken van je inlogpagina is een manier om dat te bereiken.

en: Ignore security task
nl_NL: Negeer beveiligingstaak

en: In .htaccess file
nl_NL: In het .htaccess-bestand

en: In the old days, the default WordPress admin username was 'admin' or 'administrator'. Since usernames make up half of the login credentials, this made it easier for hackers to launch brute-force attacks. <br /><br />Thankfully, WordPress has since changed this and now requires you to select a custom username at the time of installing WordPress.
nl_NL: In vroegere tijden was de standaard WordPress-beheerdersgebruikersnaam 'admin' of 'administrator'. Aangezien gebruikersnamen de helft van de aanmeldingsgegevens vormen, maakte dit het voor hackers gemakkelijker om brute-force aanvallen uit te voeren. Gelukkig heeft WordPress dit inmiddels veranderd en vereist het nu dat je bij het installeren van WordPress een aangepaste gebruikersnaam kiest.

en: Indeed Ultimate Membership Pro detected. The plugin doesn't support custom %s paths as it doesn't use WordPress functions to call the Ajax URL
nl_NL: Indeed Ultimate Membership Pro gedetecteerd. De plugin ondersteunt geen aangepaste %s-paden omdat het geen WordPress-functies gebruikt om de Ajax-URL aan te roepen.

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Inmotion
nl_NL: In beweging

en: Inmotion detected. %sPlease read how to make the plugin compatible with Inmotion Nginx Cache%s
nl_NL: Beweging gedetecteerd. %sLees alsjeblieft hoe je de plugin compatibel kunt maken met Inmotion Nginx Cache%s.

en: Install the last stable version of the plugin.
nl_NL: Installeer de laatste stabiele versie van de plugin.

en: Integration with other CDN plugins and custom CDN URLs.
nl_NL: Integratie met andere CDN-plugins en aangepaste CDN-URL's.

en: Invalid name detected: %s. Add only the final path name to avoid WordPress errors.
nl_NL: Ongeldige naam gedetecteerd: %s. Voeg alleen de laatste padnaam toe om WordPress-fouten te voorkomen.

en: Invalid name detected: %s. The name can't end with / to avoid WordPress errors.
nl_NL: Ongeldige naam gedetecteerd: %s. De naam mag niet eindigen met / om WordPress fouten te voorkomen.

en: Invalid name detected: %s. The name can't start with / to avoid WordPress errors.
nl_NL: Ongeldige naam gedetecteerd: %s. De naam mag niet beginnen met / om WordPress fouten te voorkomen.

en: Invalid name detected: %s. The paths can't end with . to avoid WordPress errors.
nl_NL: Ongeldige naam gedetecteerd: %s. De paden mogen niet eindigen met . om WordPress-fouten te voorkomen.

en: Invalid name detected: %s. You need to use another name to avoid WordPress errors.
nl_NL: Ongeldige naam gedetecteerd: %s. Je moet een andere naam gebruiken om WordPress fouten te voorkomen.

en: It's important to %s save your settings every time you change them %s. You can use the backup to configure other websites you own.
nl_NL: Het is belangrijk om %s uw instellingen op te slaan elke keer dat u ze wijzigt %s. U kunt de back-up gebruiken om andere websites die u bezit te configureren.

en: It's important to hide or remove the readme.html file because it contains WP version details.
nl_NL: Het is belangrijk om het readme.html-bestand te verbergen of te verwijderen omdat het WP-versiegegevens bevat.

en: It's important to hide the common WordPress paths to prevent attacks on vulnerable plugins and themes. <br /> Also, it's important to hide the names of plugins and themes to make it impossible for bots to detect them.
nl_NL: Het is belangrijk om de veelvoorkomende WordPress-paden te verbergen om aanvallen op kwetsbare plugins en thema's te voorkomen. <br /> Ook is het belangrijk om de namen van plugins en thema's te verbergen om het onmogelijk te maken voor bots om ze te detecteren.

en: It's important to only include internal URLs from Frontend source code after you activate the Lite Mode within %s.
nl_NL: Het is belangrijk om alleen interne URL's uit de Frontend-broncode op te nemen nadat je de Lite-modus binnen %s hebt geactiveerd.

en: It's important to rename common WordPress paths, such as wp-content and wp-includes to prevent hackers from knowing that you have a WordPress website.
nl_NL: Het is belangrijk om veelvoorkomende WordPress-paden, zoals wp-content en wp-includes, te hernoemen om te voorkomen dat hackers weten dat je een WordPress-website hebt.

en: It's not safe to have Database Debug turned on. Make sure you don't use Database debug on live websites.
nl_NL: Het is niet veilig om Database Debug ingeschakeld te hebben. Zorg ervoor dat je Database Debug niet gebruikt op live websites.

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: JCH Optimize Cache
nl_NL: JCH Optimaliseer Cache

en: Javascript is disabled on your browser! You need to activate the javascript in order to use %s plugin.
nl_NL: Javascript is uitgeschakeld in je browser! Je moet Javascript activeren om de %s plugin te kunnen gebruiken.

en: Just another WordPress site
nl_NL: Nog een WordPress-site

en: Know what the other users are doing on your website.
nl_NL: Weet wat de andere gebruikers op uw website doen.

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Last 30 days Security Stats
nl_NL: Laatste 30 dagen Beveiligingsstatistieken

en: Last check:
nl_NL: Laatste controle:

en: Late Loading
nl_NL: Late laden

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Learn How To Add the Code
nl_NL: Leer hoe je de code toevoegt.

en: Learn how to disable %sDirectory Browsing%s or switch on %s %s > Change Paths > Disable Directory Browsing%s
nl_NL: Leer hoe je %sDirectory Browsing%s uitschakelt of inschakelt %s %s > Pad wijzigen > Directory Browsing uitschakelen%s

en: Learn how to set your website as %s. %sClick Here%s
nl_NL: Leer hoe je jouw website instelt als %s. %sKlik hier%s.

en: Learn how to setup on Local & Nginx
nl_NL: Leer hoe je instelt op Local & Nginx.

en: Learn how to setup on Nginx server
nl_NL: Leer hoe je instelt op een Nginx-server.

en: Learn more about
nl_NL: Meer informatie over

en: Learn more about %s 7G firewall %s.
nl_NL: Leer meer over %s 7G firewall %s.

en: Learn more about %s 8G firewall %s.
nl_NL: Leer meer over %s 8G firewall %s.

en: Level of Security
nl_NL: Niveau van beveiliging

en: Levels of security
nl_NL: Niveaus van beveiliging

en: Limit the number of allowed login attempts using normal login form.
nl_NL: Beperk het aantal toegestane inlogpogingen met behulp van het normale aanmeldingsformulier.

en: Lite Mode
nl_NL: Lite Modus

en: Lite Mode will set these predefined paths
nl_NL: Lite Mode zal deze vooraf gedefinieerde paden instellen.

en: Lite mode
nl_NL: Lite modus

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Load after all plugins are loaded. On "template_redirects" hook.
nl_NL: Laden nadat alle plugins zijn geladen. Op de "template_redirects" haak.

en: Load before all plugins are loaded. On "plugins_loaded" hook.
nl_NL: Laden voordat alle plugins zijn geladen. Op de "plugins_loaded" haak.

en: Load the plugin as a Must Use plugin.
nl_NL: Laad de plugin als een Must Use-plugin.

en: Load when the plugins are initialized. On "init" hook.
nl_NL: Laden wanneer de plugins geïnitialiseerd zijn. Op de "init" haak.

en: Loading Speed Settings
nl_NL: Laadsnelheid Instellingen

en: Local & NGINX detected. In case you didn't add the code in the NGINX config already, please add the following line. %s
nl_NL: Lokale & NGINX gedetecteerd. Als je de code nog niet hebt toegevoegd aan de NGINX-configuratie, voeg dan de volgende regel toe. %s

en: Local by Flywheel
nl_NL: Lokaal door Flywheel

en: Lockout Message
nl_NL: Toegangsbericht

en: Log Users Events
nl_NL: Gebruikersgebeurtenissen registreren

en: Login & Logout Redirects
nl_NL: Inloggen & Uitloggen Doorverwijzingen

en: Login Blocked by Hide My WordPress
nl_NL: Inloggen geblokkeerd door Hide My WordPress

en: Login Path
nl_NL: Inlogpad

en: Login Redirect URL
nl_NL: Inlog redirect URL

en: Login Security
nl_NL: Inlogbeveiliging

en: Login Test
nl_NL: Inlogtest

en: Login URL
nl_NL: URL voor aanmelden

en: Logout Redirect URL
nl_NL: Uitlogdoorverwijzing URL

en: Lost Password Form Protection
nl_NL: Verloren Wachtwoord Formulier Bescherming

en: Make sure the redirect URLs exist on your website. %sThe User Role redirect URL has higher priority than the Default redirect URL.
nl_NL: Zorg ervoor dat de omleidings-URL's op jouw website bestaan. %sDe omleidings-URL voor de gebruikersrol heeft een hogere prioriteit dan de standaard omleidings-URL.

en: Make sure you know what you do when changing the headers.
nl_NL: Zorg ervoor dat je weet wat je doet bij het wijzigen van de koppen.

en: Make sure you save the settings and empty the cache before checking your website with our tool.
nl_NL: Zorg ervoor dat je de instellingen opslaat en de cache leegt voordat je je website met onze tool controleert.

en: Make that the redirect URLs exist on your website. %sThe User Role redirect URL has higher priority than the Default redirect URL.
nl_NL: Zorg ervoor dat de omleidings-URL's op jouw website bestaan. %sDe omleidings-URL van de gebruikersrol heeft een hogere prioriteit dan de standaard omleidings-URL.

en: Manage Login and Logout Redirects
nl_NL: Beheer inlog- en uitlogomleidingen.

en: Manage whitelist & blacklist IP addresses
nl_NL: Beheer whitelist & blacklist IP-adressen.

en: Manually block/unblock IP addresses.
nl_NL: Handmatig IP-adressen blokkeren/ontgrendelen.

en: Manually customize each plugin name and overwrite the random name
nl_NL: Pas elke plug-innaam handmatig aan en overschrijf de willekeurige naam.

en: Manually customize each theme name and overwrite the random name
nl_NL: Pas elke themanaam handmatig aan en overschrijf de willekeurige naam.

en: Manually whitelist trusted IP addresses.
nl_NL: Handmatig vertrouwde IP-adressen op de whitelist zetten.

en: Mapping
nl_NL: indelen

en: Math & Google reCaptcha verification while logging in.
nl_NL: Wiskunde & Google reCaptcha-verificatie tijdens het inloggen.

en: Math reCAPTCHA
nl_NL: Wiskunde reCAPTCHA

en: Max fail attempts
nl_NL: Max mislukte pogingen

en: Membership
nl_NL: Lidmaatschap

en: Minimal
nl_NL: Minimaal

en: Monitor everything that happens on your WordPress site!
nl_NL: Houd alles in de gaten wat er op je WordPress-site gebeurt!

en: Monitor my website, send me security alerts and vulnerability reports
nl_NL: Houd mijn website in de gaten, stuur me beveiligingswaarschuwingen en kwetsbaarheidsrapporten.

en: Monitor, track and log events on your website.
nl_NL: Bewaak, volg en registreer gebeurtenissen op jouw website.

en: More Help
nl_NL: Meer Hulp

en: More details
nl_NL: Meer details

en: Most WordPress installations are hosted on the popular Apache, Nginx and IIS web servers.
nl_NL: De meeste WordPress-installaties worden gehost op de populaire Apache, Nginx en IIS webservers.

en: Must Use Plugin Loading
nl_NL: Moet Plugin Laden Gebruiken

en: My Account
nl_NL: Mijn Account

en: Mysql Version
nl_NL: Mysql Versie

en: NGINX detected. In case you didn't add the code in the NGINX config already, please add the following line. %s
nl_NL: NGINX gedetecteerd. Als je de code nog niet hebt toegevoegd aan de NGINX-configuratie, voeg dan de volgende regel toe. %s

en: Name
nl_NL: Naam

en: New Login Data
nl_NL: Nieuwe Inloggegevens

en: New Plugin/Theme detected! Update %s settings to hide it. %sClick here%s
nl_NL: Nieuwe Plugin/Thema gedetecteerd! Werk de instellingen van %s bij om het te verbergen. %sKlik hier%s

en: Next Steps
nl_NL: Volgende Stappen

en: No
nl_NL: Nee

en: No CMS Simulation
nl_NL: Geen CMS-simulatie

en: No Recent Updates Released
nl_NL: Geen recente updates uitgebracht.

en: No blacklisted ips
nl_NL: Geen geblokkeerde IP-adressen.

en: No log found.
nl_NL: Geen log gevonden.

en: No, abort
nl_NL: Geen probleem, de vertaling wordt geannuleerd.

en: No. of seconds
nl_NL: Aantal seconden

en: Normal Loading
nl_NL: Normale belasting

en: Normally, the option to block visitors from browsing server directories is activated by the host through server configuration, and activating it twice in the config file may cause errors, so it's best to first check if the %sUploads Directory%s is visible.
nl_NL: Normaal gesproken wordt de optie om bezoekers te blokkeren van het doorbladeren van servermappen geactiveerd door de host via serverconfiguratie, en het tweemaal activeren ervan in het configuratiebestand kan fouten veroorzaken, dus het is het beste om eerst te controleren of de %sUploads Directory%s zichtbaar is.

en: Norwegian
nl_NL: Norwegisch

en: Note! %sPaths are NOT physically change%s on your server.
nl_NL: Let op! %sPaden veranderen NIET fysiek%s op uw server.

en: Note! If you add your email you will receive a free token which will activate the plugin.
nl_NL: Let op! Als je je e-mail toevoegt, ontvang je een gratis token waarmee je de plugin kunt activeren.

en: Note! The plugin will use WP cron to change the paths in background once the cache files are created.
nl_NL: Let op! De plugin zal WP-cron gebruiken om de paden in de achtergrond te wijzigen zodra de cachebestanden zijn aangemaakt.

en: Note: If you can`t login to your site, just access this URL
nl_NL: Let op: Als je niet kunt inloggen op je site, ga dan naar deze URL.

en: Notification Settings
nl_NL: Notificatie instellingen

en: Okay, I set it up
nl_NL: Oké, ik heb het opgezet.

en: On website initialization
nl_NL: Bij het initialiseren van de website

en: One of the most important files in your WordPress installation is the wp-config.php file. <br />This file is located in the root directory of your WordPress installation and contains your website's base configuration details, such as database connection information.
nl_NL: Eén van de belangrijkste bestanden in je WordPress-installatie is het wp-config.php-bestand. <br />Dit bestand bevindt zich in de hoofdmap van je WordPress-installatie en bevat de basisconfiguratiedetails van je website, zoals informatie over de databaseverbinding.

en: Only change this option if the plugin fails to identify the server type correctly.
nl_NL: Verander deze optie alleen als de plugin het servertype niet correct kan identificeren.

en: Optimize CSS and JS files
nl_NL: Optimaliseer CSS- en JS-bestanden.

en: Option to inform user about remaining attempts on login page.
nl_NL: Optie om de gebruiker te informeren over het aantal resterende pogingen op de inlogpagina.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Other Options
nl_NL: Andere opties

en: Outdated Plugins
nl_NL: Verouderde plugins

en: Outdated Themes
nl_NL: Verouderde thema's

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Oxygen
nl_NL: Zuurstof

en: PHP Version
nl_NL: PHP Versie

en: PHP allow_url_include is on
nl_NL: PHP allow_url_include staat aan

en: PHP expose_php is on
nl_NL: PHP expose_php staat aan.

en: PHP register_globals is on
nl_NL: PHP register_globals staat aan

en: PHP safe mode was one of the attempts to solve security problems of shared web hosting servers. <br /><br />It is still being used by some web hosting providers, however, nowadays this is regarded as improper. A systematic approach proves that it’s architecturally incorrect to try solving complex security issues at the PHP level, rather than at the web server and OS levels.<br /><br />Technically, safe mode is a PHP directive that restricts the way some built-in PHP functions operate. The main problem here is inconsistency. When turned on, PHP safe mode may prevent many legitimate PHP functions from working correctly. At the same time there exists a variety of methods to override safe mode limitations using PHP functions that aren’t restricted, so if a hacker has already got in – safe mode is useless.
nl_NL: PHP safe mode was een van de pogingen om de beveiligingsproblemen van gedeelde webhosting servers op te lossen. <br /><br />Het wordt nog steeds door sommige webhostingproviders gebruikt, maar tegenwoordig wordt dit als onjuist beschouwd. Een systematische aanpak toont aan dat het architectonisch onjuist is om complexe beveiligingsproblemen op te lossen op PHP-niveau in plaats van op het niveau van de webserver en het besturingssysteem.<br /><br />Technisch gezien is safe mode een PHP-directive die de manier beperkt waarop sommige ingebouwde PHP-functies werken. Het belangrijkste probleem hier is inconsistentie. Wanneer het is ingeschakeld, kan PHP safe mode voorkomen dat veel legitieme PHP-functies correct werken. Tegelijkertijd bestaan er verschillende methoden om de beperkingen van safe mode te omzeilen met behulp van PHP-functies die niet beperkt zijn, dus als een hacker al binnen is - is safe mode nutteloos.

en: PHP safe_mode is on
nl_NL: PHP safe_mode staat aan.

en: Passed
nl_NL: Geslaagd

en: Path not allowed. Avoid paths like plugins and themes.
nl_NL: Pad niet toegestaan. Vermijd paden zoals plugins en thema's.

en: Paths changed in the existing cache files
nl_NL: Paden gewijzigd in de bestaande cachebestanden.

en: Persian
nl_NL: Perzisch

en: Plugin Active
nl_NL: Plugin Actief

en: Plugin Install Process
nl_NL: Plugin installatieproces

en: Plugin Loading Hook
nl_NL: Plugin Laden Haak

en: Plugins Path
nl_NL: Pluginpad

en: Plugins Security
nl_NL: Plugins Beveiliging

en: Plugins Settings
nl_NL: Plugininstellingen

en: Plugins that have not been updated in the last 12 months can have real security problems. Make sure you use updated plugins from WordPress Directory.
nl_NL: Plugins die in de afgelopen 12 maanden niet zijn bijgewerkt, kunnen echte beveiligingsproblemen hebben. Zorg ervoor dat je bijgewerkte plugins uit de WordPress Directory gebruikt.

en: Plugins/Themes editor disabled
nl_NL: Plugins/Themes editor uitgeschakeld

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Prevent Broken Website Layout
nl_NL: Voorkom een kapotte website-indeling.

en: Priority Loading
nl_NL: Prioriteit Laden

en: Protects your WooCommerce shop against brute force login attacks.
nl_NL: Beschermt uw WooCommerce-winkel tegen brute force-aanmeldingsaanvallen.

en: Protects your website against Brute Force login attacks using %s A common threat web developers face is a password-guessing attack known as a Brute Force attack. A Brute Force attack is an attempt to discover a password by systematically trying every possible combination of letters, numbers, and symbols until you discover the one correct combination that works.
nl_NL: Beschermt uw website tegen Brute Force-aanvallen op het inloggen met behulp van %s. Een veelvoorkomende bedreiging waarmee webontwikkelaars te maken krijgen, is een wachtwoord-gokaanval die bekend staat als een Brute Force-aanval. Een Brute Force-aanval is een poging om een wachtwoord te achterhalen door systematisch elke mogelijke combinatie van letters, cijfers en symbolen te proberen totdat de juiste combinatie is ontdekt die werkt.

en: Protects your website against Brute Force login attacks.
nl_NL: Beschermt uw website tegen Brute Force inlogaanvallen.

en: Protects your website against brute force login attacks.
nl_NL: Beschermt uw website tegen brute force aanmeldingsaanvallen.

en: Prove your humanity:
nl_NL: Bewijs je menselijkheid:

en: RDS is visible
nl_NL: RDS is zichtbaar.

en: Random Static Number
nl_NL: Willekeurig Statisch Nummer

en: Read tutorial
nl_NL: Lees de handleiding.

en: Recommended Plugins
nl_NL: Aanbevolen plugins

en: Redirect Hidden Paths
nl_NL: Verborgen paden omleiden

en: Redirect Logged Users To Dashboard
nl_NL: Stuur Ingelogde Gebruikers Door Naar Dashboard.

en: Redirect the protected paths /wp-admin, /wp-login to a Page or trigger an HTML Error.
nl_NL: Leid de beveiligde paden /wp-admin, /wp-login om naar een pagina of activeer een HTML-fout.

en: Redirects
nl_NL: Omleidingen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove PHP version, Server info, Server Signature from header.
nl_NL: Verwijder PHP-versie, serverinformatie en serverhandtekening uit de header.

en: Remove Plugins Authors & Style in Sitemap XML
nl_NL: Verwijder Plugins Authors & Style in Sitemap XML.

en: Remove Unsafe Headers
nl_NL: Verwijder onveilige headers.

en: Remove pingback link tag from the website header.
nl_NL: Verwijder de pingback-linktag uit de koptekst van de website.

en: Rename readme.html file or switch on %s %s > Change Paths > Hide WordPress Common Files%s
nl_NL: Hernoem readme.html-bestand of schakel %s %s in > Pad wijzigen > Verberg WordPress-gemeenschappelijke bestanden%s

en: Rename wp-admin/install.php & wp-admin/upgrade.php files or switch on %s %s > Change Paths > Hide WordPress Common Paths%s
nl_NL: Hernoem wp-admin/install.php & wp-admin/upgrade.php bestanden of schakel in %s %s > Wijzig paden > Verberg WordPress Common Paths%s

en: Replace the text in tags and classes to hide any WordPress footprint.
nl_NL: I will replace the text in tags and classes to remove any WordPress footprint.

en: Reset Settings
nl_NL: Instellingen Resetten

en: Resolving hostnames may affect the website loading speed.
nl_NL: Het oplossen van hostnamen kan de laadsnelheid van de website beïnvloeden.

en: Restore Backup
nl_NL: Backup terugzetten

en: Restore Settings
nl_NL: Herstel Instellingen

en: Robots Security
nl_NL: Robots Beveiliging

en: Rollback Now
nl_NL: Terugdraaien nu

en: Rollback Settings
nl_NL: Instellingen terugzetten

en: Rollback all the plugin settings to initial values.
nl_NL: Zet alle instellingen van de plugin terug naar de oorspronkelijke waarden.

en: Rollback to Previous Version
nl_NL: Terugzetten naar vorige versie

en: Rollback to version
nl_NL: Terugzetten naar versie

en: Romanian
nl_NL: Roemeens

en: Run %s Frontend Test %s to check if the new paths are working.
nl_NL: Voer %s Frontend Test %s uit om te controleren of de nieuwe paden werken.

en: Run %s Login Test %s and log in inside the popup.
nl_NL: Voer %s Login Test %s uit en log in binnen het pop-upvenster.

en: Run %sreCAPTCHA Test%s and login inside the popup.
nl_NL: Voer de %sreCAPTCHA-test%s uit en log in in het pop-upvenster.

en: Run Full Security Check
nl_NL: Voer een volledige beveiligingscontrole uit.

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: SSL is an abbreviation used for Secure Sockets Layers, which are encryption protocols used on the internet to secure information exchange and provide certificate information.<br /><br />These certificates provide an assurance to the user about the identity of the website they are communicating with. SSL may also be called TLS or Transport Layer Security protocol. <br /><br />It's important to have a secure connection for the Admin Dashboard in WordPress.
nl_NL: SSL is een afkorting die wordt gebruikt voor Secure Sockets Layers, dit zijn versleutelingsprotocollen die op het internet worden gebruikt om informatie-uitwisseling te beveiligen en certificaatinformatie te verstrekken.<br /><br />Deze certificaten bieden de gebruiker zekerheid over de identiteit van de website waarmee ze communiceren. SSL kan ook wel TLS of Transport Layer Security-protocol worden genoemd. <br /><br />Het is belangrijk om een veilige verbinding te hebben voor het Admin Dashboard in WordPress.

en: Safe URL:
nl_NL: Veilige URL:

en: Salts and Security Keys valid
nl_NL: Zouten en beveiligingssleutels geldig

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Debug Log
nl_NL: Bewaar Debug Log

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saved! This task will be ignored on future tests.
nl_NL: Opgeslagen! Deze taak zal worden genegeerd bij toekomstige tests.

en: Saved! You can run the test again.
nl_NL: Opgeslagen! Je kunt de test opnieuw uitvoeren.

en: Script Debug Mode
nl_NL: Script Debug Modus

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Secret keys for %sGoogle reCAPTCHA%s.
nl_NL: Geheime sleutels voor %sGoogle reCAPTCHA%s.

en: Secure WP Paths
nl_NL: Beveiligde WP-paden

en: Security Check
nl_NL: Veiligheidscontrole

en: Security Keys Updated
nl_NL: Beveiligingssleutels bijgewerkt.

en: Security Level
nl_NL: Beveiligingsniveau

en: Security Status
nl_NL: Veiligheidsstatus

en: Security keys are defined in wp-config.php as constants on lines. They should be as unique and as long as possible. <code>AUTH_KEY,SECURE_AUTH_KEY,LOGGED_IN_KEY,NONCE_KEY,AUTH_SALT,SECURE_AUTH_SALT,LOGGED_IN_SALT,NONCE_SALT</code>
nl_NL: Beveiligingssleutels worden gedefinieerd in wp-config.php als constanten op regels. Ze moeten zo uniek en lang mogelijk zijn. <code>AUTH_KEY,SECURE_AUTH_KEY,LOGGED_IN_KEY,NONCE_KEY,AUTH_SALT,SECURE_AUTH_SALT,LOGGED_IN_SALT,NONCE_SALT</code>

en: Security keys are used to ensure better encryption of information stored in the user's cookies and hashed passwords. <br /><br />These make your site more difficult to hack, access and crack by adding random elements to the password. You don't have to remember these keys. In fact, once you set them you'll never see them again. Therefore, there's no excuse for not setting them properly.
nl_NL: Beveiligingssleutels worden gebruikt om ervoor te zorgen dat informatie die is opgeslagen in de cookies en gehashte wachtwoorden van de gebruiker beter wordt versleuteld. <br /><br />Hierdoor wordt je site moeilijker te hacken, te benaderen en te kraken door willekeurige elementen aan het wachtwoord toe te voegen. Je hoeft deze sleutels niet te onthouden. Sterker nog, zodra je ze instelt, zul je ze nooit meer zien. Daarom is er geen excuus om ze niet goed in te stellen.

en: See the last days actions on this website ...
nl_NL: Bekijk de acties van de afgelopen dagen op deze website ...

en: Select User Roles
nl_NL: Kies gebruikersrollen

en: Send me an email with the changed admin and login URLs
nl_NL: Stuur me een e-mail met de gewijzigde beheer- en inlog-URL's.

en: Serbian
nl_NL: Servisch

en: Set Custom Cache Directory
nl_NL: Stel aangepaste cache-map in

en: Set Login & Logout Redirects based on User Roles.
nl_NL: Stel inlog- en uitlogomleidingen in op basis van gebruikersrollen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Short name detected: %s. You need to use unique paths with more than 4 chars to avoid WordPress errors.
nl_NL: Korte naam gedetecteerd: %s. Je moet unieke paden gebruiken met meer dan 4 tekens om WordPress fouten te voorkomen.

en: Show /%s instead of /%s
nl_NL: Toon /%s in plaats van /%s

en: Show Advanced Options
nl_NL: Toon Geavanceerde Opties

en: Show Default Paths & Allow Hidden Paths
nl_NL: Toon Standaardpaden & Sta Verborgen Paden Toe

en: Show Defaults Paths & Allow Everything
nl_NL: Toon Standaardpaden & Sta Alles Toe

en: Show blank screen when Inspect Element is active on browser.
nl_NL: Toon een leeg scherm wanneer Inspect Element actief is in de browser.

en: Show completed tasks
nl_NL: Toon voltooide taken

en: Show ignored tasks
nl_NL: Toon genegeerde taken

en: Show message instead of login form
nl_NL: Toon bericht in plaats van aanmeldingsformulier

en: Sign Up Form Protection
nl_NL: Aanmeldformulier Bescherming

en: Simplified Chinese
nl_NL: Vereenvoudigd Chinees

en: Simulate CMS
nl_NL: Simuleer CMS

en: Site key
nl_NL: Sitesleutel

en: Site keys for %sGoogle reCaptcha%s.
nl_NL: Site sleutels voor %sGoogle reCaptcha%s.

en: Sitemap Security
nl_NL: Sitemap Beveiliging

en: Skip Activation
nl_NL: Overslaan activering

en: Slovak
nl_NL: Slowaaks

en: Slovene
nl_NL: Sloveens

en: Solid Security
nl_NL: Solide beveiliging

en: Some plugins may remove custom rewrite rules from the .htaccess file, especially if it's writable, which can affect the functionality of custom paths..
nl_NL: Sommige plugins kunnen aangepaste herschrijfregels uit het .htaccess-bestand verwijderen, vooral als het beschrijfbaar is, wat de functionaliteit van aangepaste paden kan beïnvloeden.

en: Some themes don't work with custom Admin and Ajax paths. In case of ajax errors, switch back to wp-admin and admin-ajax.php.
nl_NL: Sommige thema's werken niet met aangepaste Admin- en Ajax-paden. Schakel bij Ajax-fouten terug naar wp-admin en admin-ajax.php.

en: Spammers can easily signup
nl_NL: Spammers kunnen zich gemakkelijk aanmelden.

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Start Scan
nl_NL: Start de scan

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Switch on %s %s > Change Paths >  Hide WordPress Common Paths%s
nl_NL: Schakel %s %s in > Wijzig paden > Verberg WordPress gemeenschappelijke paden%s

en: Switch on %s %s > Change Paths > Disable XML-RPC access%s
nl_NL: Schakel %s %s in > Paden wijzigen > Schakel XML-RPC-toegang uit%s

en: Switch on %s %s > Change Paths > Hide Author ID URL%s
nl_NL: Schakel %s %s in > Paden wijzigen > Auteur-ID-URL verbergen%s

en: Switch on %s %s > Change Paths > Hide RSD Endpoint%s
nl_NL: Schakel %s %s in > Paden wijzigen > Verberg RSD-eindpunt%s

en: Switch on %s %s > Change Paths > Hide WordPress Common Files%s
nl_NL: Schakel %s %s in > Paden wijzigen > Verberg WordPress gemeenschappelijke bestanden%s

en: Switch on %s %s > Change Paths > Hide wp-admin from ajax URL%s. Hide any reference to admin path from the installed plugins.
nl_NL: Schakel %s %s in > Wijzig paden > Verberg wp-admin van ajax URL%s. Verberg elke verwijzing naar het beheerderspad van de geïnstalleerde plugins.

en: Switch on %s %s > Tweaks > %s %s
nl_NL: Schakel %s %s in > Aanpassingen > %s %s

en: Switch on %s %s > Tweaks > Hide WLW Manifest scripts%s
nl_NL: Schakel %s %s > Aanpassingen > Verberg WLW-manifestscripts%s

en: Tagline
nl_NL: Tagregel

en: Test your website headers with
nl_NL: Test uw websitekoppen met

en: Text & URL Mapping
nl_NL: Tekst & URL-toewijzing

en: Text Mapping
nl_NL: Teksttoewijzing

en: Text Mapping in CSS and JS files including caches
nl_NL: Teksttoewijzing in CSS- en JS-bestanden, inclusief caches.

en: Text Mapping only Classes, IDs, JS variables
nl_NL: Alleen klassen, ID's en JS-variabelen mappen.

en: Thai
nl_NL: Thais

en: Thank you for using %s!
nl_NL: Dank je voor het gebruik van %s!

en: The %s section has been relocated %s here %s
nl_NL: De %s sectie is verplaatst %s hier %s

en: The Lite Mode will add the rewrites rules in the config file to hide the old paths from hackers.
nl_NL: De Lite-modus zal de herschrijfregels in het configuratiebestand toevoegen om de oude paden te verbergen voor hackers.

en: The REST API is crucial for many plugins as it allows them to interact with the WordPress database and perform various actions programmatically.
nl_NL: De REST API is van cruciaal belang voor veel plugins omdat het hen in staat stelt om te communiceren met de WordPress-database en verschillende acties programmatisch uit te voeren.

en: The Safe URL will deactivate all the custom paths. Use it only if you can't login.
nl_NL: De Veilige URL zal alle aangepaste paden deactiveren. Gebruik deze alleen als je niet kunt inloggen.

en: The WordPress database is like a brain for your entire WordPress site, because every single bit of information about your site is stored there, thus making it a hacker’s favorite target. <br /><br />Spammers and hackers run automated code for SQL injections.<br />Unfortunately, many people forget to change the database prefix when they install WordPress. <br />This makes it easier for hackers to plan a mass attack by targeting the default prefix <strong>wp_</strong>.
nl_NL: De WordPress-database is als een brein voor je hele WordPress-site, omdat alle informatie over je site daar wordt opgeslagen, waardoor het een favoriet doelwit is voor hackers. <br /><br />Spammers en hackers voeren geautomatiseerde code uit voor SQL-injecties. <br />Helaas vergeten veel mensen het databasevoorvoegsel te wijzigen bij het installeren van WordPress. <br />Dit maakt het voor hackers gemakkelijker om een grootschalige aanval te plannen door het standaardvoorvoegsel <strong>wp_</strong> te targeten.

en: The WordPress site tagline is a short phrase located under the site title, similar to a subtitle or advertising slogan. The goal of a tagline is to convey the essence of your site to visitors. <br /><br />If you don't change the default tagline it will be very easy to detect that your website was actually built with WordPress
nl_NL: De tagline van de WordPress-site is een korte zin die zich onder de sitetitel bevindt, vergelijkbaar met een ondertitel of reclameslogan. Het doel van een tagline is om de essentie van je site over te brengen aan bezoekers. <br /><br />Als je de standaard tagline niet wijzigt, zal het heel gemakkelijk zijn om te zien dat jouw website eigenlijk met WordPress is gebouwd.

en: The constant ADMIN_COOKIE_PATH is defined in wp-config.php by another plugin. You can't change %s unless you remove the line define('ADMIN_COOKIE_PATH', ...);.
nl_NL: De constante ADMIN_COOKIE_PATH is gedefinieerd in wp-config.php door een andere plugin. Je kunt %s niet wijzigen tenzij je de regel define('ADMIN_COOKIE_PATH', ...); verwijdert.

en: The list of plugins and themes was updated with success!
nl_NL: De lijst met plugins en thema's is succesvol bijgewerkt!

en: The most common way to hack a website is by accessing the domain and adding harmful queries in order to reveal information from files and database.<br /> These attacks are made on any website, WordPress or not, and if a call succeeds … it will probably be too late to save the website.
nl_NL: De meest voorkomende manier om een website te hacken is door toegang te krijgen tot het domein en schadelijke query's toe te voegen om informatie uit bestanden en databases te onthullen.<br /> Deze aanvallen worden uitgevoerd op elke website, WordPress of niet, en als een aanval slaagt ... zal het waarschijnlijk te laat zijn om de website te redden.

en: The plugins and themes file editor is a very convenient tool because it enables you to make quick changes without the need to use FTP. <br /><br />Unfortunately, it's also a security issue because it not only shows the PHP source code, it also enables attackers to inject malicious code into your site if they manage to gain access to admin.
nl_NL: De plug-ins en thema's bestandseditor is een zeer handige tool omdat het je in staat stelt om snel wijzigingen aan te brengen zonder de noodzaak om FTP te gebruiken. <br /><br />Helaas is het ook een beveiligingsprobleem omdat het niet alleen de PHP-broncode laat zien, het stelt ook aanvallers in staat om kwaadaardige code in je site te injecteren als ze toegang krijgen tot het beheerdersgedeelte.

en: The process was blocked by the website’s firewall.
nl_NL: Het proces werd geblokkeerd door de firewall van de website.

en: The response parameter is invalid or malformed.
nl_NL: De reactie-parameter is ongeldig of slecht geformuleerd.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
nl_NL: De geheime parameter is ongeldig of misvormd.

en: The secret parameter is missing.
nl_NL: Er is iets fout gegaan.

en: The security keys in wp-config.php should be renewed as often as possible.
nl_NL: De beveiligingssleutels in wp-config.php moeten zo vaak mogelijk worden vernieuwd.

en: Themes Path
nl_NL: Thema's Pad

en: Themes Security
nl_NL: Thema's Beveiliging

en: Themes are up to date
nl_NL: Thema's zijn bijgewerkt.

en: There has been a critical error on your website.
nl_NL: Er heeft zich een kritieke fout voorgedaan op de website.

en: There has been a critical error on your website. Please check your site admin email inbox for instructions.
nl_NL: Er heeft zich een kritieke fout voorgedaan op de website; controleer de inbox van het beheerders-mailadres voor instructies.

en: There is a configuration error in the plugin. Please Save the settings again and follow the instruction.
nl_NL: Er is een configuratiefout in de plugin. Sla de instellingen opnieuw op en volg de instructies.

en: There is a newer version of WordPress available ({version}).
nl_NL: Er is een nieuwere versie van WordPress beschikbaar ({version}).

en: There is no such thing as an "unimportant password"! The same goes for your WordPress database password. <br />Although most servers are configured so that the database can't be accessed from other hosts (or from outside the local network), that doesn't mean your database password should be "12345" or no password at all.
nl_NL: Er bestaat niet zoiets als een "onbelangrijk wachtwoord"! Hetzelfde geldt voor je WordPress-database wachtwoord. <br />Hoewel de meeste servers zo geconfigureerd zijn dat de database niet toegankelijk is vanaf andere hosts (of van buiten het lokale netwerk), betekent dat niet dat je database wachtwoord "12345" moet zijn of helemaal geen wachtwoord moet hebben.

en: This is one of the biggest security issues you can have on your site! If your hosting company has this directive enabled by default, switch to another company immediately!
nl_NL: Dit is een van de grootste beveiligingsproblemen die je op je site kunt hebben! Als je hostingbedrijf deze richtlijn standaard heeft ingeschakeld, stap dan onmiddellijk over naar een ander bedrijf!

en: This may not work with all new mobile devices.
nl_NL: Dit werkt mogelijk niet met alle nieuwe mobiele apparaten.

en: This option will add rewrite rules to the .htaccess file in the WordPress rewrite rules area between the comments # BEGIN WordPress and # END WordPress.
nl_NL: Deze optie zal herschrijfregels toevoegen aan het .htaccess-bestand in het gedeelte van de WordPress-herschrijfregels tussen de opmerkingen # BEGIN WordPress en # END WordPress.

en: This option will not activate the CDN option for your website but it will change the custom paths in case you already set a CDN URL with another plugin.
nl_NL: Deze optie activeert de CDN-optie niet voor je website, maar het zal de aangepaste paden wijzigen als je al een CDN-URL hebt ingesteld met een andere plugin.

en: This will prevent from showing the old paths when an image or font is called through ajax
nl_NL: Dit zal voorkomen dat de oude paden worden weergegeven wanneer een afbeelding of lettertype wordt opgeroepen via ajax.

en: To change the paths in the cached files, switch on %s Change Paths in Cached Files%s
nl_NL: Om de paden in de gecachte bestanden te wijzigen, schakel je %sPaden wijzigen in gecachte bestanden%s in.

en: To hide the Avada library, please add the Avada FUSION_LIBRARY_URL in wp-config.php file after $table_prefix line: %s
nl_NL: Om de Avada-bibliotheek te verbergen, voeg alstublieft de Avada FUSION_LIBRARY_URL toe in het wp-config.php-bestand na de regel $table_prefix: %s

en: To improve your website's security, consider removing authors and styles that point to WordPress in your sitemap XML.
nl_NL: Om de beveiliging van je website te verbeteren, overweeg om auteurs en stijlen die naar WordPress verwijzen uit je sitemap XML te verwijderen.

en: Track and Log the website events and receive security alerts by email.
nl_NL: Registreer en log de gebeurtenissen op de website en ontvang beveiligingswaarschuwingen per e-mail.

en: Track and log events that happen on your WordPress site
nl_NL: Houd bij en registreer gebeurtenissen die plaatsvinden op je WordPress-site.

en: Traditional Chinese
nl_NL: Traditioneel Chinees

en: Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossing

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Turn off the debug plugins if your website is live. You can also add the option to hide the DB errors <code>global $wpdb; $wpdb->hide_errors();</code> in wp-config.php file
nl_NL: Schakel de debug-plugins uit als je website live is. Je kunt ook de optie toevoegen om de DB-fouten te verbergen <code>global $wpdb; $wpdb->hide_errors();</code> in het wp-config.php-bestand.

en: Ukrainian
nl_NL: Oekraïens

en: Ultimate Affiliate Pro detected. The plugin doesn't support custom %s paths as it doesn't use WordPress functions to call the Ajax URL
nl_NL: Ultimate Affiliate Pro gedetecteerd. De plugin ondersteunt geen aangepaste %s-paden omdat het geen WordPress-functies gebruikt om de Ajax-URL aan te roepen.

en: Unlock all
nl_NL: Alles ontgrendelen

en: Update the settings on %s to refresh the paths after changing REST API path.
nl_NL: Werk de instellingen op %s bij om de paden te vernieuwen na het wijzigen van het REST API-pad.

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Upgrade and activate new security features!
nl_NL: Upgrade en activeer nieuwe beveiligingsfuncties!

en: Upload the file with the saved plugin settings
nl_NL: Upload het bestand met de opgeslagen plug-in instellingen.

en: Uploads Path
nl_NL: Uploads Pad

en: Urgent Security Actions Required
nl_NL: Dringende beveiligingsmaatregelen vereist

en: Use Brute Force Protection
nl_NL: Gebruik Brute Force-beveiliging.

en: User 'admin' or 'administrator' as Administrator
nl_NL: Gebruiker 'admin' of 'administrator' als Beheerder

en: User Action
nl_NL: Gebruikersactie

en: User Events Log
nl_NL: Gebruikersgebeurtenissenlogboek

en: User Role
nl_NL: Gebruikersrol

en: User Security
nl_NL: Gebruikersbeveiliging

en: User roles for who to disable the Right-Click
nl_NL: Gebruikersrollen voor wie het Rechtsklikken uit te schakelen

en: User roles for who to disable the copy/paste
nl_NL: Gebruikersrollen voor wie het kopiëren/plakken moet worden uitgeschakeld

en: User roles for who to disable the drag/drop
nl_NL: Gebruikersrollen voor wie de slepen-en-neerzetten moet worden uitgeschakeld.

en: User roles for who to disable the inspect element
nl_NL: Gebruikersrollen voor wie de inspectie-element moet uitschakelen.

en: User roles for who to disable the view source
nl_NL: Gebruikersrollen voor wie de broncode weergeven moet worden uitgeschakeld.

en: User roles for who to hide the admin toolbar
nl_NL: Gebruikersrollen voor wie de beheerbalk moet worden verborgen.

en: Usernames (unlike passwords) are not secret. By knowing someone's username, you can't log in to their account. You also need the password. <br /><br />However, by knowing the username, you are one step closer to logging in using the username to brute-force the password, or to gain access in a similar way. <br /><br />That's why it's advisable to keep the list of usernames private, at least to some degree. By default, by accessing siteurl.com/?author={id} and looping through IDs from 1 you can get a list of usernames, because WP will redirect you to siteurl.com/author/user/ if the ID exists in the system.
nl_NL: Gebruikersnamen (in tegenstelling tot wachtwoorden) zijn niet geheim. Door iemands gebruikersnaam te kennen, kun je niet inloggen op hun account. Je hebt ook het wachtwoord nodig. <br /><br />Echter, door de gebruikersnaam te kennen, ben je wel een stap dichterbij om in te loggen door de gebruikersnaam te gebruiken om het wachtwoord met brute kracht te achterhalen, of om op een vergelijkbare manier toegang te verkrijgen. <br /><br />Daarom is het raadzaam om de lijst met gebruikersnamen privé te houden, op zijn minst tot op zekere hoogte. Standaard kun je door toegang te krijgen tot siteurl.com/?author={id} en door te lussen door ID's vanaf 1, een lijst met gebruikersnamen verkrijgen, omdat WP je zal doorverwijzen naar siteurl.com/author/user/ als het ID in het systeem bestaat.

en: Using an old version of MySQL makes your site slow and prone to hacker attacks due to known vulnerabilities that exist in versions of MySQL that are no longer maintained. <br /><br />You need <strong>Mysql 5.4</strong> or higher
nl_NL: Het gebruik van een oude versie van MySQL maakt je site traag en kwetsbaar voor hacker aanvallen vanwege bekende kwetsbaarheden die aanwezig zijn in versies van MySQL die niet langer worden onderhouden. <br /><br />Je hebt <strong>Mysql 5.4</strong> of hoger nodig.

en: Using an old version of PHP makes your site slow and prone to hacker attacks due to known vulnerabilities that exist in versions of PHP that are no longer maintained. <br /><br />You need <strong>PHP 7.4</strong> or higher for your website.
nl_NL: Het gebruik van een oude versie van PHP maakt je site traag en kwetsbaar voor hacker aanvallen vanwege bekende kwetsbaarheden die aanwezig zijn in niet langer ondersteunde versies van PHP. <br /><br />Je hebt <strong>PHP 7.4</strong> of hoger nodig voor je website.

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Verify the frontend after adding the classes to make sure the theme you're using is not affected.
nl_NL: Controleer de frontend nadat je de klassen hebt toegevoegd om er zeker van te zijn dat het thema dat je gebruikt niet wordt beïnvloed.

en: Versions in Source Code
nl_NL: Versies in broncode

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: WP Core Security
nl_NL: WP Kernbeveiliging

en: WP Debug Mode
nl_NL: WP Debug Modus

en: WP Super Cache CDN detected. Please include %s and %s paths in WP Super Cache > CDN > Include directories
nl_NL: WP Super Cache CDN gedetecteerd. Voeg alstublieft %s en %s paden toe in WP Super Cache > CDN > Inclusief mappen.

en: WPPlugins - WordPress Security Plugins
nl_NL: WPPlugins - WordPress Beveiligingsplugins

en: We test the latest versions of the plugins listed here every week to %s ensure they work with the %s plugin perfectly %s.
                         %s You don't need to add all these plugins to your website. If you're already using a cache plugin, you don't need to install another one. %s We recommend only using one cache plugin %s.
                         %s You can also install either the %s iThemes Security %s plugin or the %s Sucuri Security %s plugin to work with the %s plugin.
nl_NL: We testen wekelijks de nieuwste versies van de hier vermelde plugins om %s te zorgen dat ze perfect werken met de %s plugin %s.
                         %s Je hoeft niet al deze plugins aan je website toe te voegen. Als je al een cache plugin gebruikt, hoef je er niet nog een te installeren. %s We raden aan om slechts één cache plugin te gebruiken %s.
                         %s Je kunt ook de %s iThemes Security %s plugin of de %s Sucuri Security %s plugin installeren om samen te werken met de %s plugin.

en: Weak name detected: %s. You need to use another name to increase your website security.
nl_NL: Zwakke naam gedetecteerd: %s. Je moet een andere naam gebruiken om de beveiliging van je website te verhogen.

en: Where to add the firewall rules.
nl_NL: Waar moeten de firewall-regels worden toegevoegd.

en: Whitelist IPs
nl_NL: Whitelist IP-adressen

en: Whitelist Options
nl_NL: Whitelist Opties

en: Whitelist Paths
nl_NL: Paden op de whitelist

en: Windows Live Writer is on
nl_NL: Windows Live Writer is ingeschakeld.

en: WooCommerce Safe Login
nl_NL: Veilige inloggen voor WooCommerce

en: WooCommerce Support
nl_NL: Ondersteuning voor WooCommerce

en: WordPress Database Password
nl_NL: WordPress Database Wachtwoord

en: WordPress Security Check
nl_NL: WordPress Beveiligingscontrole

en: WordPress Version
nl_NL: WordPress-versie

en: WordPress XML-RPC is a specification that aims to standardize communications between different systems. It uses HTTP as the transport mechanism and XML as encoding mechanism to enable a wide range of data to be transmitted. <br /><br />The two biggest assets of the API are its extendibility and its security. XML-RPC authenticates using basic authentication. It sends the username and password with each request, which is a big no-no in security circles.
nl_NL: WordPress XML-RPC is een specificatie die tot doel heeft de communicatie tussen verschillende systemen te standaardiseren. Het maakt gebruik van HTTP als transportmechanisme en XML als coderingsmechanisme om een breed scala aan gegevens te kunnen verzenden. <br /><br />De twee grootste troeven van de API zijn de uitbreidbaarheid en de beveiliging. XML-RPC authenticatie gebeurt met behulp van basisverificatie. Het stuurt de gebruikersnaam en het wachtwoord bij elke aanvraag mee, wat in beveiligingskringen als onveilig wordt beschouwd.

en: WordPress and its plugins and themes are like any other software installed on your computer, and like any other application on your devices. Periodically developers release updates which provide new features or fix known bugs. <br /><br />New features may be something that you do not necessarily want. In fact, you may be perfectly satisfied with the functionality you currently have. Nevertheless, you may still be concerned about bugs.<br /><br />Software bugs can come in many shapes and sizes. A bug could be very serious, such as preventing users from using a plugin, or it could be a minor bug that only affects a certain part of a theme, for example. In some cases, bugs can even cause serious security holes.<br /><br />Keeping themes up to date is one of the most important and easiest ways to keep your site secure.
nl_NL: WordPress en zijn plugins en thema's zijn net als andere software die op uw computer is geïnstalleerd, en net als elke andere applicatie op uw apparaten. Periodiek brengen ontwikkelaars updates uit die nieuwe functies bieden of bekende bugs oplossen. <br /><br />Nieuwe functies kunnen iets zijn wat u niet per se wilt. Sterker nog, u bent misschien volkomen tevreden met de functionaliteit die u momenteel heeft. Toch kunt u zich nog steeds zorgen maken over bugs.<br /><br />Softwarebugs kunnen in vele vormen en maten voorkomen. Een bug kan zeer ernstig zijn, zoals het voorkomen dat gebruikers een plugin kunnen gebruiken, of het kan een kleine bug zijn die slechts een bepaald deel van een thema beïnvloedt, bijvoorbeeld. In sommige gevallen kunnen bugs zelfs ernstige beveiligingslekken veroorzaken.<br /><br />Het up-to-date houden van thema's is een van de belangrijkste en gemakkelijkste manieren om uw site veilig te houden.

en: WordPress and its plugins and themes are like any other software installed on your computer, and like any other application on your devices. Periodically, developers release updates which provide new features, or fix known bugs. <br /><br />These new features may not necessarily be something that you want. In fact, you may be perfectly satisfied with the functionality you currently have. Nevertheless, you are still likely to be concerned about bugs.<br /><br />Software bugs can come in many shapes and sizes. A bug could be very serious, such as preventing users from using a plugin, or it could be minor and only affect a certain part of a theme, for example. In some cases, bugs can cause serious security holes. <br /><br />Keeping plugins up to date is one of the most important and easiest ways to keep your site secure.
nl_NL: WordPress en zijn plugins en thema's zijn net als andere software die op uw computer is geïnstalleerd, en net als elke andere applicatie op uw apparaten. Periodiek brengen ontwikkelaars updates uit die nieuwe functies bieden of bekende bugs oplossen. <br /><br />Deze nieuwe functies zijn mogelijk niet per se iets wat u wilt. Sterker nog, u bent misschien volkomen tevreden met de functionaliteit die u momenteel heeft. Toch bent u waarschijnlijk nog steeds bezorgd over bugs.<br /><br />Softwarebugs kunnen in vele vormen en maten voorkomen. Een bug kan zeer ernstig zijn, zoals het voorkomen dat gebruikers een plugin kunnen gebruiken, of het kan klein zijn en slechts een bepaald deel van een thema beïnvloeden, bijvoorbeeld. In sommige gevallen kunnen bugs ernstige beveiligingslekken veroorzaken. <br /><br />Het up-to-date houden van plugins is een van de belangrijkste en gemakkelijkste manieren om uw site veilig te houden.

en: WordPress is well-known for its ease of installation. <br/>It's important to hide the wp-admin/install.php and wp-admin/upgrade.php files because there have already been a couple of security issues regarding these files.
nl_NL: WordPress staat bekend om zijn eenvoudige installatie. <br/>Het is belangrijk om de wp-admin/install.php en wp-admin/upgrade.php bestanden te verbergen, omdat er al een paar beveiligingsproblemen zijn geweest met betrekking tot deze bestanden.

en: WordPress, plugins and themes add their version info to the source code, so anyone can see it. <br /><br />Hackers can easily find a website with vulnerable version plugins or themes, and target these with Zero-Day Exploits.
nl_NL: WordPress, plugins en thema's voegen hun versie-informatie toe aan de broncode, zodat iedereen het kan zien. <br /><br />Hackers kunnen gemakkelijk een website vinden met kwetsbare versie-plugins of thema's en deze als doelwit nemen met Zero-Day Exploits.

en: Wordfence Security
nl_NL: Wordfence Beveiliging

en: WpEngine detected. Add the redirects in the WpEngine Redirect rules panel %s.
nl_NL: WpEngine gedetecteerd. Voeg de redirects toe in het WpEngine Redirect-regels paneel %s.

en: XML-RPC Security
nl_NL: XML-RPC Beveiliging

en: XML-RPC access is on
nl_NL: XML-RPC toegang is ingeschakeld

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, it's working
nl_NL: Ja, het werkt.

en: You already defined a different wp-content/uploads directory in wp-config.php %s
nl_NL: Je hebt al een andere wp-content/uploads-map gedefinieerd in wp-config.php %s.

en: You can add a list of URLs you want to change into new ones.
nl_NL: U kunt een lijst met URL's toevoegen die u wilt wijzigen in nieuwe URL's.

en: You can add one or more CDN URLs you use.
nl_NL: Je kunt een of meer CDN-URL's toevoegen die je gebruikt.

en: You can ban a single IP address like 192.168.0.1 or a range of 245 IPs like 192.168.0.*. These IPs will not be able to access the login page.
nl_NL: Je kunt een enkel IP-adres blokkeren, zoals 192.168.0.1, of een reeks van 245 IP-adressen, zoals 192.168.0.*. Deze IP-adressen zullen geen toegang hebben tot de inlogpagina.

en: You can create a new page and come back to choose to redirect to that page.
nl_NL: Je kunt een nieuwe pagina maken en dan terugkomen om te kiezen om naar die pagina door te verwijzen.

en: You can generate %snew Keys from here%s <code>AUTH_KEY,SECURE_AUTH_KEY,LOGGED_IN_KEY,NONCE_KEY,AUTH_SALT,SECURE_AUTH_SALT,LOGGED_IN_SALT,NONCE_SALT</code>
nl_NL: Je kunt %snew Keys genereren vanaf hier%s <code>AUTH_KEY,SECURE_AUTH_KEY,LOGGED_IN_KEY,NONCE_KEY,AUTH_SALT,SECURE_AUTH_SALT,LOGGED_IN_SALT,NONCE_SALT</code>

en: You can now turn off '%s' option.
nl_NL: Je kunt nu de optie '%s' uitschakelen.

en: You can set to receive security alert emails and prevent data loss.
nl_NL: U kunt instellen om beveiligingswaarschuwingen per e-mail te ontvangen en gegevensverlies te voorkomen.

en: You can white-list a single IP address like 192.168.0.1 or a range of 245 IPs like 192.168.0.*. Find your IP with %s
nl_NL: Je kunt één IP-adres toevoegen aan de witte lijst, zoals 192.168.0.1, of een reeks van 245 IP-adressen zoals 192.168.0.*. Vind je IP met %s.

en: You can't set both ADMIN and LOGIN with the same name. Please use different names
nl_NL: Je kunt zowel ADMIN als LOGIN niet dezelfde naam geven. Gebruik alsjeblieft verschillende namen.

en: You need to activate the URL Rewrite for IIS to be able to change the permalink structure to friendly URL (without index.php). %sMore details%s
nl_NL: Je moet URL Rewrite activeren voor IIS om de permalinksstructuur te kunnen wijzigen naar een vriendelijke URL (zonder index.php). %sMeer details%s

en: You need to set a positive number of attempts.
nl_NL: Je moet een positief aantal pogingen instellen.

en: You need to set a positive waiting time.
nl_NL: Je moet een positieve wachttijd instellen.

en: You need to set the permalink structure to friendly URL (without index.php).
nl_NL: Je moet de permanente koppelingstructuur instellen op een vriendelijke URL (zonder index.php).

en: You should always update WordPress to the %slatest versions%s. These usually include the latest security fixes, and don't alter WP in any significant way. These should be applied as soon as WP releases them. <br /><br />When a new version of WordPress is available, you will receive an update message on your WordPress Admin screens. To update WordPress, click the link in this message.
nl_NL: Je moet WordPress altijd bijwerken naar de %slaatste versies%s. Deze bevatten meestal de nieuwste beveiligingsupdates en veranderen WP niet op een significante manier. Deze moeten zo snel mogelijk worden toegepast zodra WP ze uitbrengt. <br /><br />Wanneer er een nieuwe versie van WordPress beschikbaar is, ontvang je een updatebericht op je WordPress-beheerschermen. Om WordPress bij te werken, klik je op de link in dit bericht.

en: You should check your website every week to see if there are any security changes.
nl_NL: Je moet elke week je website controleren om te zien of er wijzigingen zijn op het gebied van beveiliging.

en: Your %s %s license expired on %s %s. To keep your website security up to date please make sure you have a valid subscription on %saccount.hidemywpghost.com%s
nl_NL: Uw %s %s-licentie is verlopen op %s %s. Om de beveiliging van uw website up-to-date te houden, zorg ervoor dat u een geldig abonnement heeft op %saccount.hidemywpghost.com%s.

en: Your IP has been flagged for potential security violations. Please try again in a little while...
nl_NL: Uw IP-adres is gemarkeerd vanwege mogelijke beveiligingsschendingen. Probeer het over een tijdje opnieuw...

en: Your admin URL can't be changed on %s hosting because of the %s security terms.
nl_NL: Uw beheer-URL kan niet worden gewijzigd op %s hosting vanwege de %s beveiligingsvoorwaarden.

en: Your admin URL is changed by another plugin/theme in %s. To activate this option, disable the custom admin in the other plugin or deativate it.
nl_NL: Uw beheerders-URL is gewijzigd door een andere plugin/thema in %s. Om deze optie te activeren, schakel de aangepaste beheerder uit in de andere plugin of deactiveer deze.

en: Your login URL is changed by another plugin/theme in %s. To activate this option, disable the custom login in the other plugin or deativate it.
nl_NL: Uw login-URL is gewijzigd door een andere plugin/thema in %s. Om deze optie te activeren, schakel de aangepaste login uit in de andere plugin of deactiveer deze.

en: Your login URL is: %s
nl_NL: Uw login-URL is: %s

en: Your login URL will be: %s In case you can't login, use the safe URL: %s
nl_NL: Uw login-URL zal zijn: %s Als u niet kunt inloggen, gebruik dan de veilige URL: %s

en: Your memory limit is %sM. You need at least %sM to prevent loading errors in frontend. See: %sIncreasing memory allocated to PHP%s
nl_NL: Je geheugenlimiet is %sM. Je hebt minstens %sM nodig om laadfouten in de frontend te voorkomen. Zie: %sHet geheugen toegewezen aan PHP vergroten%s.

en: Your new site URLs are
nl_NL: Uw nieuwe site-URL's zijn:

en: Your plugins and themes may use these classes and it will affect the design and functionality.
nl_NL: Uw plugins en thema's kunnen deze klassen gebruiken en dit zal van invloed zijn op het ontwerp en de functionaliteit.

en: Your website security %sis extremely weak%s. %sMany hacking doors are available.
nl_NL: Uw websitebeveiliging %sis extreem zwak%s. %sVeel hackdeuren zijn beschikbaar.

en: Your website security %sis very weak%s. %sMany hacking doors are available.
nl_NL: Uw websitebeveiliging %sis erg zwak%s. %sVeel hackmogelijkheden zijn beschikbaar.

en: Your website security is getting better. %sJust make sure you complete all the security tasks.
nl_NL: De beveiliging van uw website wordt steeds beter. %sZorg er alleen voor dat u alle beveiligingstaken voltooit.

en: Your website security is still weak. %sSome of the main hacking doors are still available.
nl_NL: Uw websitebeveiliging is nog steeds zwak. %sSommige van de belangrijkste hackdeuren zijn nog steeds beschikbaar.

en: Your website security is strong. %sKeep checking the security every week.
nl_NL: Uw websitebeveiliging is sterk. %sBlijf elke week de beveiliging controleren.

en: activate feature
nl_NL: activeer functie

en: already active
nl_NL: reeds actief

en: dark
nl_NL: donker

en: default
nl_NL: standaard

en: e.g. *.colocrossing.com
nl_NL: bijv. *.colocrossing.com

en: e.g. /cart/
nl_NL: bijv. /cart/

en: e.g. /cart/ will whitelist all path starting with /cart/
nl_NL: Bijv. /cart/ zal alle paden die beginnen met /cart/ toestaan.

en: e.g. /checkout/
nl_NL: bijv. /checkout/

en: e.g. acapbot
nl_NL: bijvoorbeeld acapbot

en: e.g. alexibot
nl_NL: bijv. alexibot

en: e.g. badsite.com
nl_NL: bijvoorbeeld badsite.com

en: e.g. gigabot
nl_NL: bijvoorbeeld gigabot

en: e.g. kanagawa.com
nl_NL: bijvoorbeeld kanagawa.com

en: e.g. xanax.com
nl_NL: bijv. xanax.com

en: eg.
nl_NL: bijv.

en: eg. /logout or
nl_NL: bijv. /logout of

en: eg. adm, back
nl_NL: bijv. adm, terug

en: eg. aspect, templates, styles
nl_NL: eg. aspect, sjablonen, stijlen

en: eg. cat, dir, list
nl_NL: bijv. kat, dir, lijst

en: eg. comments, discussion
nl_NL: bijv. opmerkingen, discussie

en: eg. core, inc, include
nl_NL: bijv. kern, inc, bevatten

en: eg. disable_url, safe_url
nl_NL: eg. uitschakelen_url, veilige_url

en: eg. images, files
nl_NL: bijv. afbeeldingen, bestanden

en: eg. json, api, call
nl_NL: bijv. json, api, oproep

en: eg. keyword, topic
nl_NL: bijv. trefwoord, onderwerp

en: eg. lib, library
nl_NL: bv. bib, bibliotheek

en: eg. login or signin
nl_NL: bijv. inloggen of aanmelden

en: eg. logout or disconnect
nl_NL: bijv. uitloggen of verbreken

en: eg. lostpass or forgotpass
nl_NL: eg. wachtwoordverloren of wachtwoordvergeten

en: eg. main.css,  theme.css, design.css
nl_NL: eg. main.css, theme.css, design.css

en: eg. modules
nl_NL: bijv. modules

en: eg. multisite activation link
nl_NL: eg. multisite activeringslink

en: eg. newuser or register
nl_NL: bv. nieuwegebruiker of registreren

en: eg. profile, usr, writer
nl_NL: bijv. profiel, gebruiker, schrijver

en: from
nl_NL: van

en: ignore alert
nl_NL: Negeer waarschuwing.

en: install.php & upgrade.php files are accessible
nl_NL: install.php & upgrade.php bestanden zijn toegankelijk.

en: log
nl_NL: logboek

en: more details
nl_NL: meer details

en: not recommended
nl_NL: Niet aanbevolen

en: only %d chars
nl_NL: alleen %d tekens

en: or
nl_NL: of

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
nl_NL: Geen overeenkomst

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
nl_NL: Wacht op mijn binnenkomende `ENGLISH` berichten en vertaal ze naar `NL_NL`. Gelieve de volgende richtlijnen te volgen:
      - Onvertaalbare delen moeten hun oorspronkelijke opmaak behouden.
      - **Geef geen** antwoorden op vragen of probeer geen concepten uit te leggen; geef enkel vertalingen.

[ctx: password strength]
en: Strong
nl_NL: Sterk

[ctx: password strength]
en: Very weak
nl_NL: Zeer zwak

[ctx: password strength]
en: Weak
nl_NL: Zwak

en: reCaptcha Language
nl_NL: reCAPTCHA-taal

en: reCaptcha Theme
nl_NL: reCaptcha-thema

en: readme.html file is accessible
nl_NL: Het bestand readme.html is toegankelijk.

en: recommended
nl_NL: aanbevolen

en: redirects
nl_NL: doorverwijzingen

en: see feature
nl_NL: Zie functie

en: start feature setup
nl_NL: Start functie-installatie

en: to
nl_NL: tot

en: too simple
nl_NL: te simpel

en: wp-config.php & wp-config-sample.php files are accessible
nl_NL: wp-config.php & wp-config-sample.php bestanden zijn toegankelijk.
